Exkluzivně: Adam Vojtěch zazpíval Česku! Poslechněte si jeho premiérovou My Way

Zdá se, že Prymulův zákaz zpěvu doslova rozezpíval jeho nedávného předchůdce na postu ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. V uplynulém díle populární Show Jana Krause to pan poslanec pěkně rozjel za mikrofonem. Níže si song poslechněte!

V odvysílaném díle Show Jana Krause (7. října na Primě) jste mohli vidět Hanu Zagorovou s manželem Štefanem Margitou, Daniela Vávru a také bývalého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, o kterém je známo, že se věnuje mimo jiné i zpěvu.

Před pár dny vyhlásil nový ministr zdravotnictví Roman Prymula opatření, které zakazuje kolektivní zpívání. Lidé si zákaz převzali po svém a začaly vznikat nejrůznější vtipy na adresu vlády. Některé poukazovaly na pěvecký koníček bývalého ministra Adama Vojtěcha. A právě ten si zazpíval hned v televizi – v Show Jana Krause.

Podívejte se na videu na celé pěvecké vystoupení poslance Adama Vojtěcha:

Působení Adama Vojtěcha ve funkci ministra bylo prý v posledních týdnech náročné hlavně v jeho soukromí. „Chodil jsem domů ve dvě, ve tři v noci a v pět už zase vstával, takže manželka toho začínala mít dost.“ Nyní se rozhodl, že dokončí svůj poslanecký mandát a pak nejspíš odejde z politiky úplně.

„Není to úplně prostředí, které bych považoval za sebekultivující, ale na druhou stranu člověk by nikdy neměl říkat nikdy,“ komentuje své rozhodnutí. Za svůj největší úspěch v čele ministerstva pak prý považuje digitalizaci. „Co asi každý vnímá je e-recept a na to navázaný lékový záznam, což je velmi důležitá funkcionalita, díky které lékaři vidí, jaké léky pacient celkově bere, takže nepředepíšou něco, co by mu mohlo uškodit.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.