Show Jana Krause: domácí důstojnost u Novotných, kuchařka, která zvedá lidi z gauče, a beauty tipy pro Krause od hvězdné maskérky

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec David Novotný s dcerou Anežkou, marketingová specialistka a kuchařka Pavlína Lubojatzky a umělecká maskérka Adriana Bartošová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 17. března ve 21:35 na Primě.

Prvními hosty, kteří dnes večer v Show Jana Krause usednou na červenou pohovku, budou herec David Novotný se svojí dcerou a začínající herečkou Anežkou.

„Všude se tak trochu chvástám tím, že nechávám děti růst někde podél mě, neurčuju jim, čím budou, a spíš se snažím být něčím příkladný,“ říká David Novotný v reakci na prohlášení své dvanáctileté dcery, že by si tak napůl dokázala představit hereckou dráhu jako svůj budoucí osud. „Co konkrétně bych chtěla hrát, nevím, protože mě zatím všechno bavilo,“ nadšeně vypráví Anežka a dodává, že pokud by měla v herectví pokračovat, nechce zůstat u jedné věci, ale chce vyzkoušet všechno.

Herec Dejvického divadla

Tvář Davida Novotného máme spojenou s Dejvickým divadlem, kde už ovšem nemá stálé angažmá, ale je „na volné noze“. „Teď teda rok nehraju, ale jinak mi zbyly v Dejvicích dvě představení, hraju v Divadle Palace, ve Viole a pak v hlavě. Mám plány. Až bude zase mír, tak se do toho pustím,“ vyjmenovává herec. „Přestože by to úplně vybízelo ke třecím plochám, tak za naši rodinu bych řekl, že snášíme situaci důstojně. Je to takové diplomatické vyjádření, ale lidé, kteří mě znají vědí, že nejsem úplně diplomat, nicméně v takovém počtu, co jsem si doma upředl, je potřeba používat diplomacii. Je nás doma pět, a když přijede nejstarší dcera, tak i šest, což je volejbalové mužstvo na menším place.“ A do toho mají děti distanční výuku, která prý sice ostatní členy domácnosti neruší, ale je náročná na spotřebiče, neboť každé dítě potřebuje svůj vlastní.

Sledujte rozhovor:

„Už je to docela otravný,“ stručně shrnuje Anežka. „Ze začátku jsem si říkala, že je to bezva, dva týdny volno, nemusím tak brzy vstávat. Učitelé se sice snaží, ale to nemůže být dobré, když jsou v takovém malém okýnku.“ Když se děti učí, David prý zatím kouká do tabletu, který má místo televize, a přiznává, že co se sportu týče, je to slabota. „S fotbalem je to teď v době korony úplně mizerný, a abych se sám rozhodl, že někam vyběhnu, jsem už moc lenivý. Ale těším se, že až bude mír, se zase pustíme do nějakého charitativního fotbálku a že si zase zasportuju.“ Jeho dcera Anežka alespoň o víkendu ráda vyrazí na kolo. „Dřív, když byla škola, jsem se strašně těšila na víkend, že budu doma, a teď se těším, až půjdu pryč.“

Amatérská kuchařka, co pohostí v show Jana Krause

Od umění hereckého k tomu kuchařskému se posuneme spolu s dalším dnešním hostem, Pavlínou Lubojatzky, která vstoupila do povědomí diváků jako finalistka v jedné televizní soutěži, v níž usilují o vítězství amatérští kuchaři. Svému hostiteli přinese Pavlína na ochutnání něco ze své kuchyně – hříšně čokoládové cookies a oříškové máslo. „To máslo budu brzy vydávat pod naší značkou. Jedno jsem poslal do laboratoře na testy a jedno jsem vám přinesla,“ říká při předávání s úsměvem nadšená kuchařka, která v přenosech ze soutěže proslula prudkými výbuchy emocí.

Co Pavlína prozradila v rozhovoru?

„Docela často jsem tam plakala, což lidi dráždilo, a je paradoxní, že v běžném životě vůbec nebrečím,“ svěřuje se s tím, že prožívala přímo emocionální horské dráhy. „Být v reality show je něco úplně jiného než cokoli, co jsem znala předtím. A kdybych věděla, jaké to je, nikdy tam nepůjdu,“ dodává absolventka Vysoké školy ekonomické. „Hodně jsem přemýšlela, proč tam ty lidi tolik irituju, a ono je to často v tom, že se jim do někoho zrcadlím.“ Reakce některých diváků byly skutečně velmi bouřlivé, neadekvátní a sprosté. „Ani jsem to nechtěla číst, protože mi to bralo energii.“ Zároveň to prý bylo velmi náročné období i pro její manželství. To je naštěstí překonané a nyní s manželem intenzivně pracují na vlastní kuchařce.

„Dáváme do ní všechno, pracujeme 16 hodin denně, jen vaříme a já plním myčku,“ popisuje zapáleně. „Nikdy by mě nenapadlo, že být kuchařka znamená i to, že je člověk permanentní uklízečka. Navíc to je nejen o tom, že něco uvařím, ale musím v lidech vzbudit touhu, aby vstali z gauče, šli nakoupit a to jídlo si uvařili.“ Do budoucna by chtěla i nadále vařit, dělat on-line kurzy vaření a také založit značku, která bude mít své vlastní produkty do kuchyně.

Maskérka Havla

Mistrem svého oboru a plná emocí je i Adriana Bartošová, poslední dnešní host. Umělecká maskérka na sebe upoutala pozornost při letošním předávání filmových ocenění. Poté, co byla v přímém přenosu spolu s kolegou René Stejskalem vyhlášená jako čerstvá držitelka Českého lva za masky k filmu Havel, nechala volný průchod svým emocím a zvesela zapištěla. „Udělala jsem si vlastní atmosféru, protože tam nebyla žádná,“ komentuje videoukázku uznávaná vizážistka.

Podívejte se na film Havel v iPrima Videopůjčovně:

„Měli jsme velký sál v Rudolfinu, všichni drželi rozestupy, měli respirátor, takže ta atmosféra byla těžká. Navíc každý, koho vyhlásili, odešel domů, takže tam bylo čím dál tím méně lidí.“ Ze svého triumfu je ona i její kolega, který měl na starosti speciální 3D efekty, nadšená. „Renda například vyráběl pro Havla pytle pod očima nebo jednu paruku pro Olgu,“ dodává pro lepší představu, co jsou speciální efekty. Poté, co zaměří svůj profesionální zrak na moderátora, předá mu několik tipů, jak vypadat lépe.

Sledujte rozhovor s uměleckou maskérkou:

„Předně máte charisma, což je fantastické, a už to vás rozjasní,“ myslí si a dodává, že by přece jen maličko ještě zapracovala na rozjasnění pleti a zamaskování kruhů pod očima. Jak líčí Adriana sama sebe? Co bylo při líčení ve filmu Havel největším oříškem? A v koho se jí pod rukama promění Jan Kraus?

To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

Na Davida Novotného se můžete podívat v podezřelé kriminální komedii Případ mrtvého nebožtíka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.