Seriály a filmy

27. dubna 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: Hamlet z hokejové branky, obávaná novinářka a exkluzivní dohazovačka

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Patrik Děrgel, novinářka Daniela Drtinová a dohazovačka Katarína Němcová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 27. dubna ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem, který dnes přichází ke zpovědi u Jana Krause, je mladý, talentovaný herec Patrik Děrgel, který se před studiem herectví nejdříve na konzervatoři v Ostravě a poté na pražské DAMU aktivně věnoval hokeji, byl brankařem. „Během studia na DAMU jsem začal hrát ve Švandově divadle a také jsem měl nějaké role ve filmu, což se na škole moc nelíbilo, takže jsem ji nedodělal. Stačil jsem si jen čuchnout, ale bylo to super,“ říká herec, který je v současnosti členem souboru ND v Praze, a dodává: „Nechci dávat nikomu žádný návod, jako že to jde i bez DAMU, protože si myslím, že je to potřeba.“

Za dob svého působení ve Švandově divadle se proslavil především rolí Hamleta, za niž dostal Cenu Alfréda Radoka a byl nominován i na Cenu Thálie. „Byl jsem z toho hodně nervózní. Když přijdete a vidíte Hamlet – Patrik Děrgel… A pak se setkáváte s takovými těmi reakcemi: tak vy teď zkoušíte toho Hamleta, no na to já radši ani nepůjdu, já si to nechci kazit, já jsem viděl Němce a to byla pecka,“ vzpomíná Patrik, na něhož Jan Kraus prozradí, že by se měl již brzy stát otcem. „Čím víc se to blíží, tím víc se těším,“ svěřuje se umělec.

Druhým hostem je novinářka a moderátorka Daniela Drtinová, divákům po dlouhá léta známá jako tvář veřejnoprávní televize, odkud však již před dvěma lety odešla a založila se svými kolegy vlastní internetové vysílání. „Ve mně je nás víc těch Danielek,“ říká novinářka v reakci na udivenou poznámkou Jana Krause o tom, že ji jednou s úžasem sledoval tancovat hip hop, a pokračuje ve svém sebezpytu: „Ta, co dělá zpravodajství, je taková přísná a analytická, taková ta první, co sem přišla. Pak je Danielka tančící, to je ta co dělala ten hip hop. Ta když občas táhne Prahou, tak ta první, přísná Danielka jen třeští oči.“

Ať již se skrývá uvnitř Daniely Drtinové kdokoli, nelze jí podle moderátorových slov upřít pevné a příkladné morální postoje. Její problémy ve veřejnoprávní televizi, kde byla zaměstnaná 23 let, začaly již asi půl roku před jejím odchodem, předzvěstí bylo to, že ji odstranili ze zpravodajství. „Chtěla bych k tomu říct to, že možná ještě úctyhodnější byl postoj mých mužských kolegů, kteří se mě zastali, což se v téhle zemi moc neděje. Byla jsem z toho hodně dojatá a cítila jsem vnitřní závazek ve vztahu k nim, protože tohle se prostě nestává úplně běžně,“ říká na adresu svých kolegů.

Závěr večera bude patřit lásce a třetímu hostovi – Kataríně Němcové, majitelce a zakladatelce matchmakingové agentury, tedy jakési exkluzivní seznamce na nejvyšší úrovni. „Lidé, se kterými pracujeme, musí mít určitou kvalitu. A pokud jde o ženaté, ti u nás nemají šanci, musí si nejprve vyřešit svoji minulost,“ říká rozhodně paní Němcová.

A popisuje, jak její služba funguje: „Nejprve si dáme schůzku, devadesátiminutovou vstupní konzultaci, která mi slouží pro pochopení té konkrétní situace, jak to ten člověk aktuálně má, co hledá.“ Součástí služeb agentury paní Kataríny jsou pak hromadné seznamovací akce, v rámci kterých probíhají různé zajímavé aktivity a zábavný program. Hledání partnera či partnerky však může být i zcela privátní záležitostí.

A jak by strategie výběru potencionální partnerky vypadala podle Jana Krause? To se dozvíte již dnes večer v dalším dílu Show Jana Krause na Primě!

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.