Show Jana Krause: herec, který musí volit mezi barem nebo klecí, zpěvačka s růžovými vlasy a dárcovství vajíček

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Jakub Štáfek, zpěvačka Tereza Mašková a ředitelka kliniky asistované reprodukce Michaela Šilhavá. Další díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 6. května ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem dalšího listopadového dílu bude oblíbený seriálový herec, ale i čerstvý, o to však úspěšnější bojovník MMA – Jakub Štáfek. „Nabídka, abych si vyzkoušel smíšená bojová umění, přišla zhruba loni před Vánoci a někdy v březnu či dubnu jsem začal trénovat,“ říká nadaný sportovec, který nedávno zvítězil hned ve svém prvním zápase, Oktagon MMA, při němž se vyprodala O2 aréna a záznam jehož rozhodujících okamžiků nám Jan Kraus pustí z videozáznamu. „Soupeř mě chtěl co nejrychleji dostat na zem, což nebylo úplně fér, protože většinou se zápasníci plácnou, vymění si pozice a teprve pak se jde na to,“ komentuje ukázku borec, který měl v publiku ohromnou podporu. „Nicméně si myslím, že v tomto okamžiku se celý zápas rozhodnul, protože jeho nalomilo, že se mu jeho plán nevydařil.“ Co běželo Jakubovi během zápasu hlavou?

„To teda opravdu nevím. Chtěl jsem hlavně přežít,“ vzpomíná se smíchem a dodává, že bych chvílemi tak trochu zesr*nej… nakonec se ale pro Jakuba vše v dobré obrátilo a k zemi poslal po 69 vteřinách svého soupeře on. „V tu chvíli to člověku nedochází, ale pochopitelně ten pocit, když člověk před vyprodanou arénou vyskočí na břevno, je super! Teď jsem byl týden doma zavřený, takže jsem po dlouhé době dnes zase poprvé mezi lidmi. Dlouho mi to nedocházelo, takže jsem jen chodil s telefonem na záchod a ze záchodu zase do postele a pořád jsem jen čuměl na ten záznam a nechápal.“ Před soubojem musel dbát na svoji stravu a zcela zapomenout na večírky. „To nejde skloubit. Teď jsem se v tom týdnu dvakrát vožral a bylo to strašný! Myslím, že jsem na baru pořád dost dobrej, ale už to není nic pro mě.“ Nyní se podle svých slov dává chvíli pracovního volna a na jaře se chystá na natáčení. „Asi budu muset zase trochu ztloustnout, abych na toho fotbalistu, kterého mám hrát, vypadal,“ říká na závěr herec, který kvůli zápasu musel shodit zhruba deset kilo.

Podívejte se na rozhovor s Jakubem Štáfkem:

Jako druhá v pořadí přisedne na červenou pohovku zpěvačka a příležitostná herečka Tereza Mašková, která se poprvé v televizi objevila už v roce 2010 v první řadě pořadu Česko Slovensko má talent a dostala se tehdy až do semifinále; později vyhrála i výhradně pěveckou soutěž. I její výkon, z doby, kdy jí bylo teprve 14 let, budeme moci sledovat z videozáznamu. „Ještě nemám jako zpěvačka oficiální webové stránky, protože bych je chtěla mít až v okamžiku, kdy budu mít album,“ vysvětluje mladičká zpěvačka, proč lze zatím najít na internetu pouze stránky označené jako „neoficiální“. „A reálně vidím album na léto,“ dodává mladá dáma, která od svých 15 let žije sama v Praze. „Já jsem až asi do patnácti let moc nekomunikovala, zavírala jsem se do pokoje, pouštěla si muziku, co jsem měla ráda, představovala jsem si, že jsem ta zpěvačka, a točila jsem se dokola… já jsem magor… pak jsem si šla lehnout, aby se mi přestala točit hlava,“ vzpomíná na své dospívání a připouští, že dokonce navštěvovala psychologa, který to uzavřel se slovy, že to přejde. A přešlo. „V Praze už pak na točení nebyl čas,“ doplňuje se smíchem umělkyně, která vzbudila velkou pozornost mimo jiné i svými růžovými vlasy. „Já to vůbec nechápu, protože v dnešní době je celkem běžné, že má někdo zelené, modré nebo žluté vlasy. Nevím, proč to vzbudilo takový rozruch. Nicméně si to držím a podle toho mě lidé poznají.“ Text ani hudbu ke svým písničkám si zatím nepíše, respektive se o to teprve začíná pokoušet. „Zkouším psát texty, učím se to a myslím, že jdu správnou cestou,“ říká Tereza, která je podle svých slov velice šťastná, a to i díky partnerskému soužití se svým manažerem a hudebním producentem, jehož poznala už během soutěže a kvůli kterému se odstěhovala do Bratislavy.

Sledujte rozhovor s Terezou Maškovou:

Ředitelka kliniky asistované reprodukce Michaela Šilhavá bude dnešním posledním hostem. „Ženy, které darují vajíčka, mají nějakou kompenzaci za tu způsobenou ztrátu a čas strávený na klinice,“ říká paní Šilhavá v odpovědi na moderátorovu otázku, zda a za kolik se vajíčka prodávají. „To, co dárkyně udělají, je mnohem více než ty peníze, které dostanou,“ dodává s tím, že se navíc oplodnění s darovanými vajíčky nemusí vždy povést. „Úspěšnost při léčbě s darovanými vajíčky je nyní asi kolem 60 procent. A léčba se uskuteční zhruba během dvou tří měsíců, přičemž na našich klinikách proběhne zhruba 1200 cyklů za rok, navíc nabízíme i lekce jógy, meditace či masáže.“ Podobně jako u dárcovství spermatu i zde panuje naprostá anonymita. „Mnohé páry projdou řadou terapií a metod a najednou jsou rádi, že přijde nějaký anonymní dárce, který jim pomůže, aby měli své vlastní dítě.“ Kolik je nejstaršímu dítěti u nás, které se narodilo díky asistované reprodukci? Došlo někdy k reklamaci? Kde jsou darovaná vajíčka uskladněná? A jak rychle šlo plození dětí Janu Krausovi? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

Podívejte se na rozhovor s Michaelou Šilhavou:

Dívejte se ve středu večer na Primu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.