Show Jana Krause: herečka Michaela Kuklová, moderátor Vojtěch Bernatský a playmate Karolína Huvarová

Michaela Kuklová poví něco o zásnubách princezny Jasněnky. Vojtěch Bernatský představí snové povolání sportovního moderátora a sexy hokejová koučka Karolína Huvarová s vydřeným zadkem trénuje jako o život. Premiéru nového dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 30. září ve 21.35 na Primě.

Herečka Michaela Kuklová

Prvním hostem dnešního večera bude populární herečka Michaela Kuklová, která se v nedávné době potýkala se závažným nádorovým onemocněním v prsní žláze, kvůli čemuž podstoupila oboustrannou mastektomii. „I když to bylo zhruba po čtyřech letech, co jsem to v sobě měla, přišla jsem na zákrok včas,“ říká nestárnoucí představitelka princezen o své nemoci, kterou se nyní podařilo úspěšně zažehnat. „Teď už se cítím jako za starých časů, i když jsem v rámci léčby procházela různými nelehkými obdobími, která mě zaskočila.“ Prý jí pomáhá i to, že pravidelně a velice intenzivně cvičí a že má báječný partnerský vztah. „Jsem dokonce už asi rok zasnoubená,“ prozrazuje se šťastným úsměvem herečka, která se se svým partnerem kvůli nemoci na jaře rozešla a později se opět dali dohromady. „Pepino si vybral chvíli, kdy jsem byla ráno v negližé v koupelně, nenamalovaná, rozcuchaná, čímž mi chtěl dát najevo, že mě má rád takovou, jaká jsem.

Zaklekl s prstýnkem v ruce a spustil, jak jsem úžasná a okouzlující, to jeho vyznání trvalo dlouho, on pořád čekal, kdy mu řeknu: ano, ale přitom zapomněl vyslovit tu důležitou otázku, jestli si ho chci vzít. Ale já jsem tu otázku chtěla slyšet, protože trvám na tradici. Tak jsem ho jemně ponoukla, jemu to došlo, zeptal se, a já jsem konečně mohla říct: ANO,“ líčí nadšeně námluvy se svým mladším přítelem Josefem. S ním sdílí i řadu nových zájmů, hrajou spolu počítačové hry a Míša přišla na chuť sledování zápasů MMA. Nestárnoucí herečka je díky řadě svých nezapomenutelných rolí princezen v dnes již kultovních českých a německých pohádkách diváky stále vnímána jako ztělesnění krásy a dobra. „Kvůli tomu nemůžu vzít roli žádné záporné postavy, diváci mě v takové roli zkrátka nepřijmou,“ dodává s tím, že je ale za to moc ráda. „Má to tu výhodu, že mi stále dorůstají nové generace obdivovatelů, protože o každých Vánocích se vysílají pohádky, ve kterých hraju.“ Nyní se věnuje převážně divadlu, často a ráda vystupuje s Ivo Šmoldasem. „To je skvělý kolega i herec. Hrajeme spolu ve dvou hrách.“ Na závěr přizná, že není příliš odvážný člověk, a tak si musela vzít prášek na spaní, aby vůbec z trémy před vystupováním v Show Jana Krause usnula. „V rámci hormonální léčby, kterou stále ještě podstupuju, mám nedostatek nějakého hormonu v hlavě, který způsobuje, že nejsem schopná dát dohromady souvislou větu, z čehož jsem úplně nešťastná. Ono už předtím to nebylo nic moc, ale teď je to ještě horší,“ říká zbytečně sebekriticky. „Musím se pekelně soustředit.“

Moderátor sportovních zpráv Vojtěch Bernatský

Dalším hostem, který si přijde s Janem Krausem popovídat a kterému mluvení naopak očividně žádné potíže nečiní, bude moderátor sportovních zpráv Vojtěch Bernatský. Ten si hned v úvodu svému hostiteli postěžuje, jak složité někdy je vyslovovat jména sportovců a nesplést se. „Tak například na fotbalovém mistrovství světa v roce 2004 proti sobě hrál tým Koreje a Japonska a já dodnes, nevím proč, dokážu vyjmenovat celou sestavu jedenáctky. Dokonce mě manželka občas v noci vzbudí a zkouší, jestli to dám i o půlnoci,“ popisuje a vzápětí plynule vyjmenuje všech jedenáct hráčů plus přidává jméno jejich holandského trenéra. Touhu po tom, stát se sportovním komentátorem, přirovnává k přání stát se hercem. A své povolání, které vykonává s láskou a entuziasmem, považuje za snové. „Skoro všichni moji kolegové, které mám v redakci, to chtěli dělat odmalička,“ tvrdí. „Moje maminka vždycky vzpomíná, že už když jsem jako maličký seděl na nočníku a tlačil, napodoboval jsem Karola Poláka.“ Na tohoto matadora sportovní žurnalistiky má Vojtěch celou řadu veselých vzpomínek. „On byl hrozně vtipný a dokázal vybruslit z každé šlamastyky. Takže když se rozdělovalo Československo a ptali se ho na jeho názor, Karol odpověděl: ma sa napýtajte, ja som Polák.“ Sám ovšem ve své výřečnosti a zábavnosti nezůstává svému velkému vzoru nic dlužen, a tak nás pobaví spoustou historek ze zákulisí, vysvětlí nám i předvede, jak se liší komentátorské styly jednotlivých národů. A tak dnes zazní nejen korejština, slovenština a němčina, ale také třeba maďarština či finština. Kromě daru mluveného slova, vládne Vojtěch Bernatský i talentem literárním, a tak nám představí své dvě knihy inspirované soužitím s jeho dětmi. „To jsou tak nádherné chvilky, úžasné okamžiky a vtipné situace, ale bohužel na ně strašně rychle zapomínáme, takže jsem si říkal, že si to budu jen tak pro rodinu psát. Ovšem úplně náhodou se to dostalo do nakladatelství a vznikla první knížka Dvojtáta a následně volné pokračování.“

Karolína Huvarová

Trojici hostů doplní půvabná Karolína Huvarová, která se věnuje tzv. bikiny fitness a působí jako osobní a kondiční trenérka zámořských hokejistů. V říjnu se navíc stala playmate kultovního pánského časopisu Playboy. „Jako trenérka federálních hokejistů jsem vedla celkem pět zápasů,“ popisuje s tím, že s respektem u svých svěřenců, které převzala na čas po svém partnerovi, neměla nejmenší problém. „Oni už jsou na mě zvyklí.“ Přestože je prý uvyklá v tělocvičně řvát, na ledě její hlas nestačil, a tak musela využít pomoci jednoho z hráčů. „Stál se mnou na střídačce jako megafon. Já jsem vždycky něco zařvala, a on to musel zopakovat.“ Svůj život dělí mezi Ameriku a Česko, což je podle jejích slov dost náročné, zvláště za současné situace. Proč je jejich liga zábavnější než NHL? Co ji potěšilo na tom, být na titulní stránce pánského časopisu? A dokáže Jana Krause porazit v páce? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.