Show Jana Krause: krásná novinářka, která nesnáší mužskou samolibost, zápasník, jenž nechce ublížit, ale zvítězit, a rodilá drag queen

V dalším dílu Show Jana Krause se představí finalistka České Miss a reportérka Linda Bartošová, zápasník MMA Machmud Muradov a drag queen Karel Vladyka alias Just Karen. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 6. listopadu ve 21.35 na Primě.

V prvním listopadovém dílu přivítáme v Show Jana Krause krásnou mladou reportérku a moderátorku Lindu Bartošovou, která se prý po svém úspěchu v roce 2012 v soutěži Česká Miss, kde obsadila druhé místo, nemohla zbavit nálepky nedostatečného intelektuálního profilu. „Pracovala jsem v Pardubickém deníku jako stážistka, protože jsem chtěla jít studovat žurnalistiku, a oni mě vyslali, abych udělala rozhovor se slečnami, které šly na casting na soutěž krásy,“ vzpomíná novinářka na okolnosti toho, jak se vůbec do soutěže dostala. „A tam si mě všimli organizátoři a přesvědčili mě přímo k účasti.“ I díky svému úspěchu se chvíli věnovala modelingu, ale vzápětí začala studovat vysněnou žurnalistiku.

Sledujte rozhovor:

„Na studium jsem nastoupila téhož roku, co jsem získala titul v soutěži, což na fakultě sociálních věd vytvářelo řadu vtipných situací,“ dodává s tím, že ve své podstatě chápe stereotypy, které se s její osobou spojovaly, ale nyní doufá, že už je odbourala. V současné době pracuje pro veřejnoprávní televizi a věnuje se zahraničnímu zpravodajství, ovšem také kontinuálnímu moderování nebo vedení rozhovorů, které si sama připravuje. „Dnes jsem kupříkladu vedla rozhovor s panem premiérem,“ podotýká Linda Bartošová, kterou nevyvede z míry ani zájem jejího hostitele o její soukromý život. Ten definuje stručně jako výborný a zároveň přiznává, že má určité nároky. „Řeknu vám, co se mi u mužů nelíbí – přehnaná samolibost a suverenita. Je to něco, co někteří muži pokládají za svoji přednost, ale mě to úplně odpuzuje,“ svěřuje s tím, že má naopak slabost pro „křehké rebely“.

Podívejte se na upoutávku Show Jana Krause:

Dalším hostem, který dnes večer přisedne na červenou pohovku, je česko-uzbecký sportovec, zápasník MMA, Machmud Muradov, který již osmým rokem žije v Česku a řadí se mezi naše vůbec nejlepší zápasníky. „Když jsem sem přišel, měl jsem v kapse 70 euro,“ vytahuje dnes již s úsměvem zasuté vzpomínky. „A vlastně jsem přišel s tím, že tady budu studovat, protože jinak bych se do České republiky nedostal.“ Zpočátku tedy studoval, přivydělával si, kde to šlo – na stavbě, také úklidem či ve skladu, aby měl na zaplacení jídla a bydlení. „Do školy jsem chodil málo, protože jsem musel vydělávat. Ale přiznal jsem to po pravdě a domluvil jsem si určitý hodiny, kdy jsem tam musel být. Ovšem mluvil jsem ze všech svých spolužáků nejlíp česky, a tak mě měli učitelé rádi. Snažil jsem se všude domluvit česky, poslouchal jsem rádio, neustále jsem se zajímal, jak se co řekne,“ vypráví velmi pěknou češtinou úspěšný sportovec, který prý dnes kvůli natáčení musel zrušit trénink, a tak si s sebou přinesl dvoje rukavice, a hodlá si to vynahradit přímo na pódiu s Janem Krausem. Představa Jana Krause o společném zápase je taková, že Machmud bude pouze nehybně stát, a on bude bušit. „No dobře, ale pozor, mám určité reflexy,“ směje se mladý fighter, proslulý svými údery koleny, který tvrdí, že nechce ublížit, ale chce zvítězit. Rozhodně se ale dnes večer ještě dozvíme, kam je nejlepší mířit údery.

Sledujte rozhovor:

Drag Queen v Show Jana Krause

Závěr večera ovládne extravagantní „drag queen“ Just Karen neboli performer Karel Vladyka. „Termín drag se v angličtině používá pro uměleckou formu, která pracuje s make-upem a kostýmy, a queen, to je jasné, jsme prostě královny,“ vysvětluje neobvyklé slovní spojení performer, který je toho názoru, že jako drag queen se člověk rodí. „Já jsem pro vás chtěl být dneska extra krásná, takže dnešní líčení mi zabralo asi dvě a půl hodiny,“ dodává ke svému nepřehlédnutelnému líčení.

Sledujte rozhovor:

„Myslím, že spousta lidí je dnes taková fluidní, co se sexuality a genderu týče,“ je přesvědčená Just Karen s tím, že vyloženě se ženami si drag queens nikdo nespojuje a neplete. „Účelem dragu není vypadat jako normální žena, ale výrazně extravagantně.“ Těší se drag v Česku oblibě? A jak reaguje na Just Karen Karlova rodina? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.