Show Jana Krause: Krausova choreografická pětka, sex podle předmanželské smlouvy a karmická osmička

Show Jana Krause 2018 (4) - upoutávka

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herci Jindřich Kopáček a Martin Procházka, právnička a spisovatelka Daniela Kovářová a numeroložka Lenka Suchardová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. ledna ve 21.35 na Primě.

Prvním, kdo dnes večer poctí svou návštěvou talkshow, bude nečekaně samotný Jan Kraus. Role se totiž trochu pootočí a na místo zpovídajícího zasedne Jindřich Kopáček, což je herec, který vystupuje v roli moderátora Jana Krause v divadelní parodii Shoes Jana Krause, kterou uvádí sdružení profesionálních a poloprofesionálních umělců, divadlo Zaseto. Jan Kraus uvelebený v červené pohovce sice tvrdí, že je trochu nesvůj, ovšem s velkým zájmem si prohlíží výrazný, obří nos svého partnera.

„S tím přišel náš divadelní vedoucí a ono je to původně ucho, protože takhle velký nosy se už nedělají,“ vysvětluje herec a začne se typicky po krausovsku hlasitě smát. Po výměně dárků si přeci jen oba pánové svá místa zase prohodí a uvedou věci do pořádku a diváky do obrazu. „Této mé roli samozřejmě předcházela nějaká průprava, studoval jsem vás velice pozorně a bedlivě,“ ujišťuje svého hostitele Jindřich Kopáček s tím, že mají takových pět základních stavebních kamenů. „My tomu říkáme Krausova pětka, což je ten váš pohyb tady za tím stolem. Jednak je to záklon, pak se trochu předkloníte, dále je to ručička a potom následuje nepříjemná důvěrná otázka na hosta,“ předvádí herec a zakončuje opět krausovským smíchem, do kterého přichází další nečekaný host – Ondřej Hejma alias autor a scenárista celého projektu Martin Procházka. „Jasně, že i já jsem musel svou roli pečlivě studovat, viděl jsem všechny díly, musel jsem Hejmu obkreslit,“ říká ke své roli a oba umělci se cítí potěšeni chválou Jana Krause, který jejich představení viděl a velice ocenil, jak se jim v parodování daří.

Dalším hostem je Daniela Kovářová, která byla hostem Jana Krause naposledy před osmi lety coby ministryně spravedlnosti. „To bych raději nezmiňovala. To už je tak dávno! A bylo to fajn a od té doby dělám všechno pro to, aby to byla nějaká etapa mého života, která skončila, a abych nebyla zapsaná jen jako ministr spravedlnosti,“ upřesňuje právnička, která kromě toho, že se nadále živí advokacií, vyniká také jako spisovatelka a v současné době píše především detektivky. „V médiích se tak někdy povídá, že píšu něco o sexu, ale to je fáma, nikdy jsem nic takového nepsala,“ hájí se paní Kovářová a dodává: „V každé knize najdete dvě tři věty, které jsou o sexu, protože lidi prostě spolu mají sex i v detektivkách. Ale kdybyste chtěl číst ode mne více podobných vět, tak je moc nenajdete, to nejsem autor pro vás.“

Nicméně jako dárek přináší Janu Krausovi svoji poslední – nikoli detektivní – knihu Jak se žije padesátkám. „Souvisí to s tím, že já jsem překročila padesátku,“ dodává na vysvětlenou s tím, že spoluautorem knihy je sexuolog Radim Uzel.

Posledním dnešním hostem pak bude numeroložka Lenka Suchardová. „Numerologie je nauka o číslech, ze kterých se dá vyčíst charakteristika člověka,“ vysvětluje paní Suchardová a dále vyjmenovává další čísla, která na nás mají vliv, jako například číslo popisné, telefonní číslo či číslo SPZ. „Zkuste někdy pozorovat například auta, která mají v espézetce číslo 27 nebo 29,“ nadhazuje, „jeďte za nimi, třeba půl hodiny a uvidíte, jak jsou šíleně zmatení. To auto přebírá nad člověkem moc, že ti řidiči pak ani nevědí, jestli mají jet doleva nebo doprava. Jakmile tam ta čísla nebudou, hned se to zlepší! SPZ mi měla korespondovat s tím člověkem a s účelem toho auta. Zda ho má pro rodinu, nebo na podnikání atd.“

A co podle ní letos přinese osmička v letopočtu naší republice? „Je fakt, že pro Českou republiku ta osmička má docela význam, protože když se ta osmička otočí, resp. položí, je to nekonečno a je to jako kdyby naše republika byla uprostřed mezi východem a západem,“ popisuje a dodává, že osmička je tzv. karmické číslo, tedy jak se zaselo, tak se sklízí, záleží ovšem také na těch ostatních číslech v jejím sousedství.

Na co se tedy konkrétně můžeme těšit? To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.