Show Jana Krause: Krausova choreografická pětka, sex podle předmanželské smlouvy a karmická osmička

V repríze Show Jana Krause se tentokrát připomenou herci Jindřich Kopáček a Martin Procházka, právnička a spisovatelka Daniela Kovářová a numeroložka Lenka Suchardová. Dívejte se ve středu 19. srpna ve 22.55 na Primě.

Jindřich Kopáček a Martin Procházka

Prvním, kdo dnes večer poctí svou návštěvou talkshow, bude nečekaně samotný Jan Kraus. Role se totiž trochu pootočí a na místo zpovídajícího zasedne Jindřich Kopáček, což je herec, který vystupuje v roli moderátora Jana Krause v divadelní parodii Shoes Jana Krause, kterou uvádí sdružení profesionálních a poloprofesionálních umělců, divadlo Zaseto. Jan Kraus uvelebený v červené pohovce sice tvrdí, že je trochu nesvůj, ovšem s velkým zájmem si prohlíží výrazný, obří nos svého partnera.

„S tím přišel náš divadelní vedoucí a ono je to původně ucho, protože takhle velký nosy se už nedělají,“ vysvětluje herec a začne se typicky po krausovsku hlasitě smát. Po výměně dárků si přece jen oba pánové svá místa zase prohodí a uvedou věci do pořádku a diváky do obrazu. „Této mé roli samozřejmě předcházela nějaká průprava, studoval jsem vás velice pozorně a bedlivě,“ ujišťuje svého hostitele Jindřich Kopáček s tím, že mají takových pět základních stavebních kamenů. „My tomu říkáme Krausova pětka, což je ten váš pohyb tady za tím stolem. Jednak je to záklon, pak se trochu předkloníte, dále je to ručička a potom následuje nepříjemná důvěrná otázka na hosta,“ předvádí herec a zakončuje opět krausovským smíchem, do kterého přichází další nečekaný host – Ondřej Hejma alias autor a scenárista celého projektu Martin Procházka. „Jasně, že i já jsem musel svou roli pečlivě studovat, viděl jsem všechny díly, musel jsem Hejmu obkreslit,“ říká ke své roli a oba umělci se cítí potěšeni chválou Jana Krause, který jejich představení viděl a velice ocenil, jak se jim v parodování daří.

Daniela Kovářová

Dalším hostem je Daniela Kovářová, která byla hostem Jana Krause naposledy před osmi lety coby ministryně spravedlnosti. „To bych raději nezmiňovala. To už je tak dávno! A bylo to fajn a od té doby dělám všechno pro to, aby to byla nějaká etapa mého života, která skončila, a abych nebyla zapsaná jen jako ministr spravedlnosti,“ upřesňuje právnička, která kromě toho, že se nadále živí advokacií, vyniká také jako spisovatelka a v současné době píše především detektivky. „V médiích se tak někdy povídá, že píšu něco o sexu, ale to je fáma, nikdy jsem nic takového nepsala,“ hájí se paní Kovářová a dodává: „V každé knize najdete dvě tři věty, které jsou o sexu, protože lidi prostě spolu mají sex i v detektivkách. Ale kdybyste chtěl číst ode mne více podobných vět, tak je moc nenajdete, to nejsem autor pro vás.“

Nicméně jako dárek přináší Janu Krausovi svoji poslední – nikoli detektivní – knihu Jak se žije padesátkám. „Souvisí to s tím, že já jsem překročila padesátku,“ dodává na vysvětlenou s tím, že spoluautorem knihy je sexuolog Radim Uzel.

Lenka Suchardová

Posledním dnešním hostem pak bude numeroložka Lenka Suchardová. „Numerologie je nauka o číslech, ze kterých se dá vyčíst charakteristika člověka,“ vysvětluje paní Suchardová a dále vyjmenovává další čísla, která na nás mají vliv, jako například číslo popisné, telefonní číslo či číslo SPZ. „Zkuste někdy pozorovat například auta, která mají v espézetce číslo 27 nebo 29,“ nadhazuje, „jeďte za nimi, třeba půl hodiny a uvidíte, jak jsou šíleně zmatení. To auto přebírá nad člověkem moc, že ti řidiči pak ani nevědí, jestli mají jet doleva nebo doprava. Jakmile tam ta čísla nebudou, hned se to zlepší! SPZ by měla korespondovat s tím člověkem a s účelem toho auta. Zda ho má pro rodinu nebo na podnikání atd.“

A co podle ní letos přinese osmička v letopočtu naší republice? „Je fakt, že pro Českou republiku ta osmička má docela význam, protože když se ta osmička otočí, resp. položí, je to nekonečno a je to jako kdyby naše republika byla uprostřed mezi východem a západem,“ popisuje a dodává, že osmička je tzv. karmické číslo, tedy jak se zaselo, tak se sklízí, záleží ovšem také na těch ostatních číslech v jejím sousedství.

Dívejte se na Show Jana Krause již dnes ve 22.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.