Seriály a filmy

15. února 2017 06:15

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: lékař s klitorisem v kapse, herec v plné síle a kryptoanarchista

Herec Václav Neužil v SJK

V dalším dílu Show Jana Krause se představí sexuolog MUDr. Zlatko Pastor, herec Václav Neužil a „kyborg“ Jan Hubík. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. února ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem, který se dnes ujme v pořadu Show Jana Krause slova, je lékař Zlatko Pastor, který bude muset hned zkraje čelit moderátorovým zvědavým dotazům ohledně životaschopnosti spermií dnešních mužů či sexuálního chování současné populace. „Lidé se vzájemně nedotýkají a nekomunikují. Vytrácí se intimní kontakt,“ říká lékař o tom, co považuje za jeden z největších problémů moderní doby, a předává svému hostiteli na první pohled neidentifikovatelný předmět, který souvisí s jeho lékařskou praxí, s tím, aby se pokusil ho zařadit. Ani po zevrubném průzkumu však Jan Kraus model klitorisu v životní velikosti neidentifikuje, a tak se raději zase vrací k tématu plodnosti mužů. „Muže tíží řada dysfunkcí, žijeme ve stresu a roli hrajou i další faktory, jako je věk, tělesná konstituce,“ upozorňuje Zlatko Pastor a dodává: „Říká se, že každý třetí muž po čtyřicítce alespoň občas pocítí nějaké problémy.“ Sám se jako lékař ve své praxi věnuje především gynekologii, ale také sexuologii, a denně se mu v ordinaci vystřídá zhruba patnáct pacientů.

Dalším hostem pořadu je mladý herec Václav Neužil, člen souboru Dejvického divadla. „V Dejvickém divadle jsem se uvedl inscenací, kde jsem hrál dementa tak přesvědčivě, že mi pak už dávali jen role pitomců, bezcharakterních blbů, imbecilů… Dostal jsem se z toho až díky Marku Najbrtovi, který mě pozval na casting detektivního seriálu, ve kterém hraju,“ prozrazuje sedmatřicetiletý herec, kterého začne vzápětí Jan Kraus strašit vyhlídkami na mužské dysfunkce přicházející po čtyřicítce, jak se dozvěděl od předešlého hosta. „Já jsem si vždycky myslel, že ta vaše generace chlapů začala žít až v těch čtyřiceti nebo pětačtyřiceti, dokonce i v padesáti!“ udiveně opáčí mladý umělec, který se podle svých slov cítí v plné síle, na což si hostitel neodpustí dotaz, zda již hrál nějakou milostnou scénu. „Moc jsem jich nehrál, ale není to ani nic příjemnýho. Je to prostě imitace toho nejintimnějšího zážitku… Je tam ta kamera, světla a je to taková celkově nepříjemná věc, nemám to rád, zvlášť když tu partnerku ani neznáte. To se představíte a za minutu předstíráte, že spolu souložíte. Je to těžký úkol – aby se nikdo necítil trapně a zároveň aby to bylo uvěřitelný.“

Posledním hostem je Jan Hubík, který je jedním z asi třiceti lidí u nás, kteří mají v těle implantovaný čip. Jako nezvratný důkaz ukazuje na kameru svou ruku a přesné umístění, Jan Kraus navíc předloží divákům rentgenový snímek. „Já jsem ho donesl i naživo, pokud ho chcete vidět,“ říká pan Hubík a vyndává také injekční stříkačku s tím, že rovnou zavede NFC čtečku do těla i svému hostiteli. „Mám tam vizitku, jinak to běžně používám na placení bitcoiny, odemykání počítače, dveří,“ vyjmenovává člen kryptoanarchistické organizace Paralelní Polis. „Cena čipu je sto dolarů plus nějaké poštovné a cena za implantaci, celkově v přepočtu asi tři tisíce korun.“ Pan Hubík je svým očipováním naprosto spokojený a nevadí mu ani to, že se mu občas někdo vysměje, že je jako pes. Žije totiž ve svém dost specifickém světě, který je nepoučenému člověku naprosto cizí a nepochopitelný. „Mně osobně zajímá hlavně kryptoanarchie, kryptoměny, decentralizace světa, protože decentralizované technologie umožní organizovat společnost mnohem efektivněji než skrze státní zřízení. Myslím, že vláda není potřebná, lidé jsou schopní se rozhodovat sami.“

Na jakém principu tedy funguje kupříkladu těžba bitcoinu, kde je sehnat, jaká je jeho hodnota vůči dolaru a na kolika místech v České republice se dá bitcoiny platit? To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.