Show Jana Krause: špičkový houslista, herec z reklamy a žena v ringu

V dalším dílu Show Jana Krause se představí houslista Pavel Šporcl, herec Tomáš Jeřábek a boxerka Fabiana Bytyqi. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.

K prvnímu interview dnešního večera přichází i se svým nástrojem světově známý houslista Pavel Šporcl, který nedávno vystoupil v mece všech hudebníků – ve slavné Carnegie Hall v New Yorku. „Kontakt nám zprostředkovala jedna agentura a celý ten proces trval zhruba dva roky. Tedy to, než jsme našli termín, skladbu a tak dále,“ říká houslista a pokračuje v líčení svých zážitků ze zákulisí legendární koncertní síně: „Když tam člověk vstupuje, tak vás přivítají slovy: Ahoj, Pavle, jsme rádi, že tady jsi! Tady máš šatnu, na té šatně máš napsáno, kdo jsi… Je to krásný pocit, protože tam hráli ti nejlepší z nejlepších. A nejenom klasičtí muzikanti, ale i třeba Liza Minnelli nebo Beatles, ale samozřejmě z devadesáti procent to jsou ti hudebníci klasické hudby. Já jsem se na to psychicky připravoval zhruba půl roku, protože jsem si říkal, že nevím, co to se mnou udělá, přece jen Carnegie Hall je jen jedna. Navíc nevím, jestli se tam ještě někdy dostanu, a byla by škoda si to pokazit.“

Prohlédněte si galerii:

Druhým hostem v pořadí je herec Tomáš Jeřábek moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Central, známý divákům ze seriálů, filmů, reklam, ale i například z divadelního projektu Vosto5. Skutečné popularity však dosáhl především právě díky reklamě. „Reakce od lidí jsou vesměs pozitivní. Například jedna moje postava v reklamě je negativní a měla by odstrašovat, ale všichni mi říkají, že jsem strašně sympatickej,“ říká na úvod ke svému působení v reklamě herec a v reakci na moderátorovu otázku, jak je coby představitel reklamy na banku zběhlý ve finančních otázkách, vypočítává: „Umím otevřít internetové bankovnictví, umím poslat něco tam, kam mám, a tím asi končím. A ještě se umím podívat, jestli něco přišlo. To dělám asi nejčastěji.“

Trojici dnešních hostů uzavírá mistryně světa v boxu v mini muší váhové kategorii Fabiana Bytyqi, která je jednou z pouhých dvou českých profesionálních boxerek a která přinesla ukázat svému hostiteli pás juniorské mistryně světa. „Ženský jsou agresivnější, chlapi jsou techničtější. My ženské zapneme a jedeme,“ vysvětluje hlavní rozdíl mezi mužským a ženským přístupem k boxu šampionka Janu Krausovi, který se očividně nedokáže příliš smířit s myšlenkou na to, že si ženy navlékají boxerské rukavice, ačkoli s nimi dokážou i pohladit, jak mu Fabiana dokáže.

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.