Seriály a filmy

8. srpna 2019 10:00

Jana Mrákotová

Show Jana Krause: vysmátá rodinná partička, jednadvacet ejakulací za měsíc a pštrosí vejce do skla

V další prázdninové repríze oblíbené Show Jana Krause se představí herci Michal Suchánek a Berenika Suchánková, urolog Martin Lukeš a ředitelka rodinné zoologické zahrady Romana Albrechtová. Nezapomeňte sledovat Show Jana Krause ve středu 14. 8. ve 22.30 na Primě.

Jako první hosté do tohoto dílu Show Jana Krause zavítali herci – otec a dcera – Michal Suchánek, kterého diváci pravidelně vídají v seriálu Krejzovi a také v show Parta z penzionu, a Berenika Suchánková, absolventka konzervatoře, jež psala svoji závěrečnou práci právě o svém slavném tatínkovi. Ta v Krejzových hraje také. „Byla to moje svobodná volba,“ říká Berenika, která prý doufala, že si psaním práce o otci ušetří práci, v čemž se zmýlila, neboť nakonec neprošla. „Přitom já celý život dělal všechno pro to, aby tu zkoušku udělala,“ doplňuje ironicky Michal a vysvětluje proč asi: „Ona se mě, který konzervatoř nedostudoval, ve své práci ptala na mé výhrady. Já jsem jí to všechno řekl a ona to tam všechno napsala.“

Zavzpomíná také na to, že ho kdysi na konzervatoř ani nechtěli vzít, protože byl moc malý a nevyspělý. Jaké výhody spatřuje Berenika v tom, že je její otec také herec? „Když to vezmu kolem a kolem, tak jako velkou výhodu vidím třeba v tom, že v Činoherním klubu mám roli, kde hraju v jeho kostýmu,“ říká Berenika s naprosto vážnou tváří a Michal dodává: „Ona má i moje boty! A vypadá jako já…“ Když dojde řeč na Bereničina přítele, za kterého je chvíli mylně pokládán pan Odvárka, tatínek nezapomene poznamenat, že je s tím úplně v pohodě. „My jsme spolu začali chodit teprve nedávno,“ vysvětluje mladá herečka, „nejdřív tam byl nějaký stud a nyní už spolu děláme i muziku, máme hotovou jednu společnou věc. On je totiž muzikant, hraje na kytaru a na bicí. A protože mě táta pořád nutí do toho, abych dělala svoji hudbu, může být za mého současného přítele dost rád.“ Navíc do takových věcí, jako jsou partnerské vztahy, si Berenika podle svých slov nenechá mluvit. „Jo, já vím, já tě znám, já jsem s tebou vyrůstal,“ potvrzuje Michal a líčí, proč je pro něj důležité, aby se jeho dcera věnovala hudbě: „Je pro mě zajímavé, že má moje dítě nějaký hlas, a mně se moc líbí, jak zpívá, nehledě na to, že herečky… no prostě nechci, aby spala s každým režisérem,“ provokuje Michal Suchánek svého kamaráda Jana Krause, který se nenechá a odpovídá mu, že to dělají jen ty méně talentované.

Dalším hostem byl urolog MUDr. Martin Lukeš, kterého Jan Kraus hned v úvodu překvapil otázkou, co si myslí o povzbuzujících prášcích na mužskou potenci. „Jsem k těmto doplňkům dost skeptický,“ říká, „i když samozřejmě určitý efekt u určitého procenta pacientů mít může, stejně jako každé placebo.“

Řeč přijde také na mužskou plodnost. „V posledních desetiletích vidíme čím dál tím méně kvalitní spermiogram,“ potvrzuje a dodává, že se snaží všude prosazovat myšlenku, že by muži měli být chránění. Co by měl muž dělat pro své zdraví? „Podobně jako má žena svého gynekologa, kterého preventivně navštěvuje, měl by i muž kolem čtyřicítky mít svého urologa,“ vysvětluje lékař. „Samozřejmě, že většina mužů se urologa bojí, má obavy z toho, co je tam čeká. Ale není důvod, je to hlavně povídání a základní vyšetření, které není nijak dramaticky nepříjemné, následuje ultrazvuk a odběr krve.“ Z hlediska onkologických nálezů se prý u mužů mezi 18 a 35 lety se nejčastěji objevuje nádor varlat. „To je to, co by měli muži u sebe sledovat a jednou za čas překontrolovat samovyšetřením,“ radí doktor Lukeš a dodává, že muže často vyšetří žena, která ho nakonec pošle k lékaři s tím, že se jí něco nezdá. „Po čtyřicátém roce začíná u mužů také klesat hladina testosteronu, což se dá dohnat,“ uklidňuje znepokojeného moderátora. Jan Kraus si ovšem vyhledal několik dalších zajímavých tvrzení, například o délce trvání erekce či míře libida, které bude chtít od pana doktora vysvětlit. „Testosteron se nejvíce vytváří nad ránem, v posledních čtyřech hodinách spánku, čili dostatek spánku a dobré spaní nad ránem, je velmi důležité,“ zdůrazňuje na závěr k radosti všech spáčů odborník a se smíchem vyvrací tvrzení svého kolegy, že nejlepší prevencí rakoviny prostaty je jednadvacet ejakulací za měsíc. „V ordinaci je zábava, a právě proto jsem si vybral urologii.“

Posledním, kdo tento večer přisedl na červenou pohovku, bude majitelka a ředitelka rodinné zoologické zahrady v Horní Pěně u Jindřichova Hradce, Romana Albrechtová, kterou do Show Jana Krause doprovodila surikata.

„Je to jedno z pěti mláďat, které se u nás narodilo,“ pyšně představuje roční mládě, které prý vytáhli hrobníkovi z lopaty a museli vypiplat. „Je na lidi zvyklá a má je moc ráda.“ Jejich zoologická zahrada je zcela regulérní zahradou s platnou licencí, kterou ročně navštíví asi 36 tisíc návštěvníků, a stará se o více než stovku druhů zvířat. Kromě surikaty představí paní Romana divákům i další exotické druhy, např. chameleolis z Kuby, čerstvě vylíhlého scinka přilbového či skalní želvu. „Spolupracujeme s chovateli a různými zoologickými zahradami, od nichž získáváme nové exempláře ať už koupí, nebo výměnou,“ vysvětluje Romana Albrechtová, která předá Janu Krausovi jako dárek čerstvě snesené pštrosí vejce.

Kolika vejcím slepičím odpovídá jeho objem? A jak dlouho ho vařit, aby bylo naměkko? To a mnohem více si připomenete v repríze oblíbeného pořadu Show Jana Krause již ve středu 14. 8. ve 22.30 na Primě!

SHOW JANA KRAUSE TAKÉ ONLINE!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.