Seriály a filmy

7. září 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: zlatý olympionik, vracející se hudebník a sexy moderátorka

V dalším dílu Show Jana Krause se představí judista Lukáš Krpálek, hudebník Jožo Ráž a moderátorka Eva Perkausová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 7. září ve 21.35 na Primě.

Dnešní večerní talkshow zahájí nejúspěšnější český judista všech dob, Lukáš Krpálek, jehož medaile z Ria se stala vůbec prvním olympijským zlatem v historii českého juda, a navíc zůstala jedinou českou zlatou letošních her. „Jsem strašně rád, že se to všechno povedlo, ta sbírka, včetně mistrovství Evropy a světa, je kompletní a že jsem to takhle pěkně završil,“ říká na úvod sportovec, jemuž Jan Kraus v nadsázce neopomněl připomenout, že při minulém setkání před třemi lety dostal právě od něho spoustu užitečných rad, které se jistě na tomto skvělém výsledku podepsaly. „Dostat soupeře nějakým hezkým hodem na záda je kolikrát dost těžké,“ komentuje Lukáš videoukázku z finálového olympijského zápasu a moderátorovou poznámku o tom, že je jeho judistický styl považovaný za výborný, a pokračuje: „Ještě donedávna bylo mojí favorizovanou technikou dostat soupeře na zem, většinu zápasů jsem vyhrával na zemi, ať už na páčení, na škrcení nebo na držení, ale potom jsem začal vyhrávat spoustu zápasů a soupeři už to všechno znali, takže jsem se musel začít snažit vyhrávat jinak než jen na zemi.

Frontman nejpopulárnější slovenské kapely Elán, Jožo Ráž, je dnes večer druhým hostem Jana Krause, kterého podaruje posledním albem kapely a lístky na pražský koncert konaný v rámci jejich turné. To hostitele velice potěší, neboť lístky na koncert valem mizí, a tak si pokládá otázku, co stojí za desítky let trvajícím úspěchem Elánu? „Nevím. Ale jedna věc je jistá – děláme to poctivě a to je základ,“ zamýšlí se hudebník, který původně vystudoval psychologii, a dodává s úsměvem: „Nikdy jsme nic nerozbíjeli, nikdy jsme nedělali nic špatného. Jsme takoví inteligentní. Tajemství našeho úspěchu, ve vší skromnosti, je v naší inteligenci. My sice lidi bavíme, ale také jim dáváme prostor na přemýšlení, což se lidem líbí, a proto se učí naše texty nazpaměť.“ Opravdu potěšující je, že mezi fanoušky kapely nepatří zdaleka jen pamětníci. Na koncerty chodí vrstevníci muzikantů, jejich děti a nyní už dokonce i děti dětí. „Dokud chodí mladí lidé, má to smysl,“ říká Jožo Ráž, který podle svých slov miluje publikum. „Když nastoupím před padesát tisíc lidí a řeknu: Plačte!, tak pláčou. A když řeknu: Smějte se!, tak se smějou. A já jim dávám něco, co je ve mně to nejlepší, a oni mi zase dávají něco, na čem já jsem závislý. To je droga.

Posledním hostem je krásná, svůdná a stále populárnější moderátorka Eva Perkausová, jež je již přes rok tváří oblíbeného pořadu TOP STAR magazín a nyní navíc také soutěžící v Pevnosti Boyard. Jan Kraus svou kolegyni nebude nijak zvlášť šetřit, a tak se hned v úvodu vytasí s fotografiemi, které Eva kdysi nafotila pro Playboy. „Dnes už bych to asi takto nenafotila,“ komentuje se smíchem moderátorka. Ta ve své práci v bulvárním žánru našla zalíbení, a přestože si sama prošla peklem, které dokáže štvavý bulvár známým tvářím způsobit, říká: „Já osobně bych se lidí nikdy neptala na nějaké bolestivé věci.“ A jaký dopad má tedy její práce na osobní život? „Velký. Nečekala jsem, že jak vkročím do showbyznysu, bude mě čekat velký mediální nátlak. Média si na mně smlsla. Počítala jsem s tím, že když se ujmu moderování tohoto pořadu, tak se jistým způsobem do středu zájmu dostanu, ale nečekala jsem, že až tak moc. Začaly vycházet články jeden za druhým a jedno byla větší rána než druhý.“ A co se dozví Jan Kraus, když si na Evin popud zadá její jméno do vyhledavače na internetu?

To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v Show Jana Krause na Primě!

Mrkněte na galerii:

Sdílejte článek