Seriály a filmy

10. května 2017 06:50

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: zpěvák milující rychle vznikající písně, nejmladší radní a „ne až tak vtipná Any“

Zpěvák Michal Malátný v SJK

V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvák Michal Malátný se skupinou Chinaski, radní Dominik Feri a youtuberka Anežka Chudlíková. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 10. května ve 21.35 na Primě.

Jako první dnes večer dorazí do Show Jana Krause zpěvák Michal Malátný jako předvoj celé své skupiny Chinaski, jejíž zbytek dorazí vzápětí po něm a odehraje divákům písničku ze své nové desky Není nám do pláče. Zajímavostí této desky, k níž se chystá i stejnojmenné podzimní turné, je to, že vznikala porůznu po světě ve vyhlášených nahrávacích studiích, kde točily i velké světové hvězdy. „Pro fajnšmekry se dnes vydává opět vinyl,“ říká Michal Malátný v poznámce k tomu, na jakých nosičích bude jejich novinka, ale přiznává, že on sám by si ho zatím neměl na čem pustit.

Práce na novém albu pak trvala skoro dva roky. „Já píšu většinu textů, ale většinu hudby píše náš kytarista a kapelník František,“ dodává muzikant, který podle svých slov tvoří především v noci, kdy jeho dvě dcery již spí. „Nejradši mám písně, které vzniknou v jeden moment, takže rychle. Přinesete ji a je to jasný. A pak stačí dvě tři hodiny zkouška a je to hotový. Kapela Chinaski úspěšně hraje také v zahraničí našim krajanům. „Hrajeme hodně pro krajany a tak také vznikla ta idea, že natočíme desku v cizině.

Dalším hostem je Dominik Feri, dvacetiletý student práv a teplický radní, který se v roce 2014 stal vůbec nejmladším radním v historii České republiky a jedním z nejmladších českých zastupitelů za politickou stranu TOP 09. Za tu bude nyní také kandidovat do sněmovny, ale tentokráte již v Praze. „Přišel jsem do Prahy studovat práva a ukázalo se jako rozumnější kandidovat tady v Praze,“ říká Dominik, který spatřuje jako jednu z největších slabin současné české politiky to, že se o ni vůbec nezajímají mladí lidé.

„To je ten elementární problém, kterej bude do budoucna zcela zásadní,“ myslí si mladý politik. Také mu mezi politiky chybí určitá sebereflexe. „Málokdo je schopnej složit účty a říct: já jsem to podělal, odstupuju, končím. Teď jsem byl třeba překvapenej z rezignace ministryně. Tohohle většina politiků není schopná.“ Dominik je velice úspěšný ve svém působení na sociálních sítích, ovšem ani s vystupováním na veřejnosti prý nemá problém. „Jít do politiky je pro velkou část lidí velmi obtížným rozhodnutím.“

Dnešní plejádu hostů uzavře Anežka Chudlíková, youtuberka s růžovými vlasy, známá pod přezdívkou Not So Funny Any. Tato povoláním fotografka a kameramanka, která přichází na pódium i s veškerým svým nezbytným „nádobíčkem“, začala pro zábavu točit videa a zveřejňovat je na kanálu YouTube, kde s nimi slaví velký úspěch.

Má jich tam více než sto dvacet. Dnes večer si vezme do parády samotného Jana Krause. „Můžeme vytvořit Honza Make up Tutorials a rovnou bychom vám založili YouTube kanál a natočili první představovací video,“ navrhuje Anežka a pouští se do práce.

To a mnohem víc uvidíte dnes večer v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.