Seriály a filmy

30. ledna 2017 10:47

Drama v Soudní síni: Bylo to opravdu manželství kvůli penězům?

Za peníze se dá koupit vše, jen ne láska. O této kruté pravdě se na vlastní kůži nepříjemně drsně přesvědčil i Emil. Po nějaké době zjistil, že jeho manželství s Lindou byl omyl. A že Linda miluje jenom jeho peníze a majetek. Došlo to tak daleko, že Emil omezil Lindě přístup k finančním prostředkům.

Ale to se Lindě nelíbí. Proto se rozhodla požádat o určení výživného na manželku v době trvání manželství. Emil hodlá reagovat překvapivým protiútokem. Smíří se tato dvojice? Nebo se mezi nimi po soudním projednání rozhoří opravdová nenávist?

Linda před svatbou pracovala jako prodavačka v obchodě s pánským oblečením. Na pohodlný život si velmi rychle zvykla. Tvrdí, že Emila miluje. Před soudem stojí, protože jen z té lásky se žít nedá.

Emil je vlivný podnikatel. Vždy mu záleželo na dobrém společenském postavení. Proto se rád obklopuje luxusem. I co se týče žen. Myslí si, že Linda už si nahrabala dost. Nic dalšího jí prý nedá.

V manželském svazku jsou tři a půl roku. Poněkud překvapivě to byla Linda, kdo požádal Emila o roku. Celou dobu byl jejich vztah založený na vzájemném pochopení, úctě a lásce. Až do hádky, po které se všechno změnilo. Linda se nyní rozhodla apelovat na zákonnou vyživovací povinnost mezi manželi. Manželé mají mít stejnou životní úroveň.

Linda kvůli Emilovi opustila práci. Tvrdí, že vrátit se nemůže. Kvůli sporu s Emilem má prý tak velké psychické i zdravotní problémy, že by to teď určitě nezvládla. Jenže není to jenom její oblíbená výmluva? Vždyť Emil si nebere žádné servítky a popisuje svoji manželku jako obyčejnou prostitutku, která se vyspala s půlkou města. Všechny, ale hlavně ji, šokuje slovy: Rozhodl jsem se rozvést!

Od té chvíle létají nadávky z jedné strany na druhou. Vulgárními výrazy dokonce nešetří ani předvolaní svědci. Jedno je jisté. V tomto bouřlivém manželství je nevěra na pořadu dne.

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.