Seriály a filmy

25. ledna 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Bývalá byla magor!

Vztahy mezi bývalými manžely či partnery někdy bývají pořádně komplikované. Když zůstanou v kamarádské rovině, mnoho věcí se tím ulehčí. Ale pokud se jeden z bývalých partnerů nedokáže přenést přes rozpad vztahu, může druhému udělat ze života peklo.

Nová rozvodová kauza v Soudní síni je plná emocí. Manželé s velkým věkovým rozdílem se rozvádějí kvůli mužově bývalé manželce. Je skutečně tak bláznivá, jak tvrdí bývalý manžel? Anebo se jen snaží shodit vinu na ženu, která je v tom nevinně?

Liliana je mladá učitelka. Je matkou šestileté dcery. Je přesvědčená, že se její starší manžel před ní přetvařoval. Až v poslední době ukázal svou pravou tvář. Cítí se zanedbávaná, nemilovaná. Je přesvědčená, že je jí manžel notoricky nevěrný. Už se nechce v manželství takhle dál trápit.

Petr je učitel, který nevěřil, že se po nevydařeném manželství ještě zamiluje a ožení. Povedlo se mu to, ale teď se děsí toho, že rodinu přijde. Myslí si, že jeho manželství s Lilianou je šťastné a spokojené. A bylo by takové i dál, kdyby se do toho nepustila „jistá osoba“.

Rozrušená Liliana se sotva drží, aby se v Soudní síni nerozplakala. Myslí si, že Petrovi celou dobu šlo jenom o její mladé tělo. Když ho dostal a nabažil se ho, ztratil zájem. Už mezi nimi nedochází k vůbec žádným intimnostem. Liliana těžce nese, že se s ní Petr nechce milovat.

Petr nevěří svým uším, ani tomu, že to má Liliana ze své vlastní hlavy. Lilianu prý miluje a udělal by pro ni všechno na světě. Příčinu všech problémů v jejich vztahu vidí ve vlastní bývalé manželce. Ta ho prý nesnáší a snaží se rozvrátit jeho současnou rodinu.

Přátelství Liliany s Petrovou bývalou manželkou je fakt. Co je však pravdy na tom, že Petr tráví čas u počítače místo práce sledováním porna? Nebo jde o promyšlený pokus pomstu, kterou bývalá manželka kdysi slibovala Petrovi u rozvodu, když ho proklínala?

Soudní síň sledujte od pondělí do pátku v 16.40 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.