Seriály a filmy

16. března 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Exmanželka si prý dělá z dcery služku!

To, že se dva kdysi zamilovaní lidé rozvedou… dobře. To, že po rozvodu mezi sebou bojují o majetek a každý si chce pro sebe urvat co největší kus, to už je dnes také téměř samozřejmostí. Ale když se jedná o boj o dítě, je to vážný problém.

Soud je v takovém případě povinen myslet hlavně na potřeby nezletilého potomka rozvedené dvojice. Lukáš se po dvou letech rozhodl získat svou dceru do své péče. Uvádí mimořádně vážné důvody. Tedy aspoň podle něj.

Lukáš je úspěšným podnikatelem. Navenek působí jako sebevědomý typ. Momentálně je zamilovaný do nové partnerky. Timea pracuje na daňovém úřadu a s tím, jak žije po rozvodu, je spokojená, protože si taky někoho našla. Považuje se za starostlivou matku.

"Moje exmanželka si dělá z dcery jenom služku!" To jsou silná slova, ale Lukáš teprve začal. Říká, že mu na dceři záleží a vidí, že Timea výchovu v poslední době vůbec nezvládá. Dcera je prý nešťastná. Dokonce se prý Lukášovi jednou svěřila, že chce utéct z domu, protože už toho všeho má po krk. Bojí se. Nejen matky, ale hlavně jejího přítele, který je na ni hrubý.

Timea tvrdí, že má standardní vztah matky s pubertální dcerou. Lukáš lže. Ve skutečnosti se jí jenom chce pomstít za to, že se s ním rozvedla. Dcera dostává za úkol vykonávat drobné domácí práce, musí třeba venčit psa. Má být přece připravená na život. Ale Lukáš do toho hned skáče, že ve dvanácti letech by přece neměla chodit pro pivo. Je to pravda?

Lukáš tvrdí, že je na výchovu dcery na sto procent připraven. Dokonce na tisíc! Bude mít u něj všechno, co bude chtít. A protože není žádný parchant, Timea se s ní bude moct kdykoliv vídat. Jenže některé věci si představuje moc jednoduše. O jiných zas nemá ani tušení. Přesněji řečeno, o těch nejdůležitějších.

Nejenže se v Soudní síni střetávají Lukáš s Timeou, do sporu zasahují také oba jejich noví partneři v rolích svědků. Tohle přelíčení má opravdu grády!

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.