Seriály a filmy

21. února 2017 11:00

Drama v Soudní síni: Leona už s držgrešlí být nechce!

S držgrešlí, kterému kvůli penězům ze dne na den doslova přeskočí, se nežije snadno. Leona se rozhodla, že tento problém bude řešit radikálně – rozvodem.

Už dál nechce snášet manželovy týdenní rozpočty, letáky se slevami a neustálé výčitky. Zdeněk její postoj absolutně odmítá. Zklamala ho, protože je nepraktická, marnotratná a rozmazlená. Kdo z nich má pravdu?

Leona pracuje jako technička mobilních telefonů. Je to veselá kopa a nekonfliktní typ. Mezi přáteli je mimořádně oblíbená. Podala žádost o rozvod, protože Zdeněk je lakomý, chorobně šetrný a kvůli tomu ji omezuje. Leona nemůže vést běžný život mladého člověka. Hádky, kontroly výdajů a následné výčitky jsou na denním pořádku. Leona už je nadále nemíní Zdeňkovi tolerovat.

Zdeněk pracuje jako úředník na daňovém úřadu. Nemá rád kompromisy, přetvářku a faleš.

Nejde o to, že by Zdeněk s rozvodem nesouhlasil. Dávno už si spočítal, že s Leonou už je žádná společná budoucnost nečeká. Ale nechce ji z toho nechat jen tak snadno vyklouznout. Přeje si, aby soud vzal v potaz to, co během přelíčení zazní. Tedy hlavně ze Zdeňkovy strany.

Zdeněk si myslí, že si Leona někoho našla, chce být s ním a jejich manželství je pro ni tedy jasnou překážkou. Zkrátka se ho chce co nejjednodušeji zbavit. Leona se nestačí divit jeho slovům, ale Zdeněk si okamžitě ještě přisadí: už půl roku spolu neměli sex. Leona si přitom na sex potrpí a týden bez něj nevydrží. Tak co se diví, že má Zdeněk nějaké podezření?

Něco na té nevěře bude, i když Leona zpočátku tvrdí, že ani náhodou ne. Jenže ani Zdeněk není úplný svatoušek. Vlastně je to mezi nimi jedna – jedna. Mají si tedy opravdu vzájemně co vyčítat?

Pokud jde o šetření a utrácení, tak určitě ano. Leona na jednu stranu nebyla schopná nebo aspoň ochotná šetřit na umělé oplodnění. Zdeněk na druhou stranu Leoně říkal, ať v rámci toho šetření méně jí. Pro korunu se zkrátka klidně nechá vláčet po soudech.

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.