Seriály a filmy

14. března 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Manželka prý celé roky nechtěla Petra, ale jeho bratra!

Rodinné vztahy můžou někdy být pořádně zamotané. Za zavřené dveře navíc nikdo nevidí. V dnešní kauze manžel Petr tvrdí, že mu manželka Linda celé roky hrála divadlo. Ve skutečnosti prý nikdy nechtěla jeho, ale jeho vlastního bratra.

Ale kde je pravda? Je navrhovatel Petr skutečně chudák, kterého trápí a vydírá vlastní manželka? Anebo je to chorobný žárlivec, který paranoidně vidí soka v lásce úplně v každém, dokonce i v bratrovi nebo otci?

Petr pracuje v gastronomii. Jeho rodina vlastní síť restaurací. Přestože má majetek i elegantní manželku, není šťastný. Touží po jiném životě.

Linda vystudovala herectví na konzervatoři. Nikdy pořádně nepracovala, dokud jí tchán jejího švagra nedal šanci a neposkytl příležitost. Bez luxusu, který má teď, by se jí už žilo těžko.

Jejich manželství je podle Petra v troskách a nedá se zachránit. Proto žádá rozvod. Ale Linda nesouhlasí, rozvádět se nechce. Říká, že jen proto, že má Petr peníze, si nemůže myslet, že si bude dělat, co chce… Petr a Linda jsou spolu už deset let a mají nezletilého sedmiletého syna.

Doma panuje zlá atmosféra a hádky jsou na denním pořádku. Intimní život mezi Petrem a Lindou vůbec neexistuje. Petr tvrdí, že Linda o něho nejeví zájem v žádném směru, dokonce se všemožně snaží štvát jejich syna proti němu. Negativně působí na jeho vztahy s bratrem a otcem, prostě se snaží rozvrátit rodinu a zničit společné podnikání.

Linda Petrovi vyčítá, že je paranoidní. Obává se, že právě rozvodem dojde k rozbití jinak vcelku fungující rodiny. A že to nejvíce uškodí synovi, který za nic nemůže. Byla by ráda, kdyby se aspoň pokusili manželské problémy nějak vyřešit. I když už si, aspoň podle ní, Petr našel milenku.

Petr si stěžuje, jak se k němu chová bratr s otcem, není normální. Že bratr dal jeho manželce erotické prádlo. Že Linda štve syna proti němu… Je opravdu obětí? O tom bude muset rozhodnout soudkyně.

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.