Seriály a filmy

13. března 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Místo v luxusním hotelu skončila Erika v dělnické ubytovně!

V létě se každý těší na zaslouženou dovolenou. Se stejným pocitem zadostiučinění cestovala na svou dovolenou paní Erika, která v poslední době prožila ne právě nejšťastnější období. Proto doufala, že u moře zapomene na všechno zlé.

Avšak to, co zažila na dovolené v Bulharsku, pro ni bylo jako zlý sen.

Místo azurově modrého moře špinavá zátoka. Místo luxusního hotelu obyčejná dělnická ubytovna. Dnes se tedy u soudu domáhá vrácení peněz. Ale majitel cestovní kanceláře s tím zásadně nesouhlasí.

Erika má za sebou těžké období. Teprve nedávno se rozvedla. Dovolená pro ni měla být tolik potřebným nadechnutím do dalšího života.

Majitel cestovní kanceláře Martin se v minulosti věnoval mnoha různým oblastem podnikání. Až mu kdosi namluvil, že cestovní ruch je stále zlatý důl. A on tomu uvěřil doslovně.

Byl to naprostý podvod, říká Erika. Realita byla na hony vzdálená tomu, co je uvedeno na reklamních letácích Martinovy cestovní kanceláře. Problémy začaly už na letišti v Praze. Slíbený delegát nikde. Dorazil až ve chvíli, kdy už bylo všechno stejně zařízeno, a ještě byl opilý. Na „hotelu“ pak nic nefungovalo, všude byla špína, zato personál chyběl. Erika dokonce našla na balkóně mrtvou myš. A na pláži zjistila, že hned vedle stojí nějaká chemička.

Podle Martina přišla Erika s tím, že pojede kamkoliv, jen když to bude levné. Proto vybral destinaci, kterou má v nabídce teprve druhým rokem. Myslí si, že všichni delegáti, které zaměstnává, se chovají profesionálně. Na jeho slova, že klientka dopředu dobře věděla, do čeho jde, už Erika reaguje upřímným výbuchem smíchu.

Ukazuje se, že Martin má více rozjetých kšeftů, čelí podezření z podvádění i v jiných oborech a obviněním v šesti dalších soudních sporech. Jeho právní zástupkyně reaguje tvrdě a vyrukuje s odhalením, že Erika trpí psychickými problémy. To rozčílí všechny, nakonec i samotnou soudkyni!

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.