Seriály a filmy

23. ledna 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Nevěra a tahanice o dítě!

Všichni víme, co je to rovnoprávnost. Jenomže občas to nefunguje. Proč mají muži vyšší platy než ženy na stejné pozici? Proč se mužská nevěra chápe jako méně problematická než ženská?

Možná to souvisí s tím, že někteří muži si ještě stále myslí, že jsou silnější, vytrvalejší a inteligentnější než ženy… a můžou si i víc dovolit. Ale právě takový způsob myšlení obvykle způsobí ve vztahu řadu problémů. Příští zastávka? Rozvodové řízení v Soudní síni.

Kristián je architektem. Má vlastní firmu zaměřenou na projektování luxusních domů. Většinu klientely tvoří Rakušané, Němci a Maďaři. Kristián patří k největším boháčům na Slovensku. Žaluje vlastní manželku, protože ho podle jeho slov obelhala a podvedla. S takovými lidmi, jako je ona, prý nechce mít nic společného.

Adéla je také vystudovaná projektantka a architektka. Avšak nestihla si vybudovat tak úspěšnou kariéru jako její manžel. Dala přednost rodině a dětem. V žádném případě se rozvést nechce. Říká, že jí jde především o rodinu a o děti. Ale když na to dojde, chce děti do své péče.

Kristián a Adéla jsou manželé deset let a mají dva nezletilé syny. Kristián tvrdí, že Adéla navázala mimomanželský vztah s jiným mužem. Údajnou dlouhodobou aféru vnímá jako hrubou neúctu. A důkaz, že Adéle na rodině a dětech ve skutečnosti nezáleží.

Kristián je vzteklý, protože pro Adélu a rodinu udělal a koupil všechno. Adéla oponuje, že se vzorně starala o děti i domácnost, ale ze strany manžela zažívala jen ponižování. Kristiána peníze změnily, znevažoval její zásluhy i ji. Adéla přiznává, že ve slabé chvíli na mimomanželský poměr skutečně došlo. Ale Kristián ji prý podváděl celý život.

Rozhádaní manželé se neshodnou ani v Soudní síni. Rozčilený Kristián dokonce vyhrožuje fackami. Ovlivní to rozhodnutí soudkyně, které se takové výhrůžky očividně vůbec nelíbí?

Dívejte se v pondělí 23. 1. od 16.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.