Seriály a filmy

1. března 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Petr schytá hned dvě pokuty za neukázněnost během líčení!

Pořád mi ničíš život - Soudní síň

Mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. Když se z milované osoby navíc stane štvaná zvěř, u obou aktérů je zaděláno na velký malér. U toho, kdo je pronásledovaný, i toho, kdo jde své oběti po krku.

Leona se rozhodla bránit. Ale až tento soud určí, jestli je skutečně v právu.

Leona patří k ženám, o které mají muži zájem. Ale od chvíle, kdy založila rodinu a stala se matkou, se soustředí výhradně na tyto dvě role. Před soudem je bojovně naladěná. Chce, aby se jí už konečně někdo proti jejímu exmanželovi Petrovi zastal. A aby už jí exmanžel konečně dal pokoj a přestal ji terorizovat, což dělá celou dobu. I když už jsou dávno rozvedení.

Petr pracuje deset let jako policista. Nedá se mu upřít, že se v této profesi našel. Nosit zbraň, mít pravomoci, získávat výhodné kontakty, a dokonce mít možnost obejít zákon je naprosto všechno, co si od života přál. Od Leony si nenechá nic líbit. Myslí si, že tady madam, jak označuje Leonu, se spletla. Nelekne se jí. Celé je to podle něj úplná blbost.

Už se to táhne rok

Důvodem jejich sporu je pozemek. Leona žádá zrušení platnosti kupní smlouvy, protože jí Petr nenabídl k odkoupení spoluvlastnický podíl tak, jak to zákon ukládá. Kdyby to udělal, měla by zájem. Leona kromě toho tvrdí, že se Petr nepřestal chovat, jako by pořád byla jeho žena. Neustále jí volá, píše esemesky… zkrátka všemožně ji obtěžuje.

Ani jeden si nebere v Soudní síni servítky. Neustále propukají prudké hádky. Soudkyně musí napomínat častěji, než za celý týden dohromady. Petr je navíc vyloženě vulgární, sprostě nadává a nedá si říct. Však taky schytá ne jednu, ale hned dvě pokuty v řádu několika tisíc.

Uklidni se, teď mluvím já

Situace se rychle komplikuje. Do procesu vstupuje firma na vymáhání pohledávek s více než pochybnou pověstí i hledaný notář. Petr se ohání Leoniným podpisem na smlouvě. Leona odmítá, že by byl její. Je to zmatek. A je docela možné, že přelíčení tentokrát žádným rozřešením neskončí.

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek