Seriály a filmy

8. ledna 2017 22:00

Gabriela Gabrielová

Drama v Soudní síni tentokrát ve znamení internetu a rodinných sporů

Další premiérové díly Soudní síně jen na Primě. V 17.00 v pondělí až pátek.

Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. Online svět nabízí mnoho možností, jenže je také plný nebezpečných lákadel, na které je třeba dávat si dobrý pozor.

Seznamování přes internet je čím dál oblíbenější. Pro svobodné zaneprázdněné prací a povinnostmi někdy dokonce představuje jedinou možnost najít si vhodný protějšek. Je však třeba neustále myslet na to, že internet je anonymní. Jako takový nabízí možnost schovat se za vylepšenou identitu a seznámit se bez ohledu na věk.

Vyzkoušela to i osamělá pětapadesátiletá vdova Marica, která už na lásku nevěřila. Netušila ale, že ji v internetové síti zachytí někdo, kdo má o lásce úplně jiné představy než ona. Na vlastní kůži zažila, že riziko při chatování nehrozí jenom mladým.

Marica žaluje bývalou známost kvůli ochraně své osoby, zdraví a soukromí. Její výstražný případ líčí dramatický televizní pořad Soudní síň. Inscenované soudní procesy ze Soudní síně jsou inspirované skutečnými případy slovenské justice. Vystupují v nich neherci bez zkušeností před kamerou. V rolích soudců a právních zástupců se objevují profesionálové z oboru. Obojí přispívá k syrové, realistické atmosféře pořadu.

Soudní síň nabízí divákům jedinečnou příležitost vyslechnout argumenty obou stran. Po vynesení rozsudku mohou zvážit, jestli by došli ke stejnému rozhodnutí jako soudce. Televize Prima už během několika posledních týdnů odvysílala prvních pět epizod.

Další pětice projednává kromě případu paní Maricy také kauzy údajného týrání nevlastní matkou, zranění z nedbalosti nebo rozvodu zaviněného neochotou jednoho z manželů přistoupit na možnost mít dítě.

K nejzajímavějším patří spor, ve kterém figuruje dominantní tchýně. Manžel Branislav tvrdí, že musel prakticky unést vlastní malé děti, aby je zachránil před jejich matkou a babičkou. Manželku Alici obviňuje z toho, že nechala syna s dcerou u prarodičů trpět. Měly být vystavovány nebezpečí a vykrmovány jako Jeníček s Mařenkou.

Je to pravda nebo je všechno úplně jinak? Tato kauza ze Soudní síně prozrazuje, jestli existují pohádkově šťastné konce i v běžném životě.

Nejzajímavější soudní procesy plné lidských dramat vysílá televize Prima každý všední den před pořadem Prostřeno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.