Překvapení sezony. Magazín SPORT STAR už tuto neděli na Primě

Sport Star 9.9.2018 - upoutávka

Na Primu se řítí sport! Vše, na co jste se chtěli sportovců zeptat, to je nový magazín SPORT STAR. Ten ukáže zákulisí, odhalí praktiky trenérů a triky, dále prozradí exkluzivní a pikantní tajemství ze soukromí sportovních hvězd. Nebudou chybět hvězdní moderátoři. SPORT STAR – víc než jen sport. Poprvé už v neděli 9. září ve 21.30 na Primě.

Šéfem projektu magazínu SPORT STAR je Václav Tittelbach. „Jde o překvapení letošní sezony. Diváci se můžou už tuto neděli 9. září těšit na zbrusu nový magazín SPORT STAR. Nebudou to žádné sportovní zprávy pouze s výslednými skóre. Chceme jít novou cestou, kdy připravujeme magazín, ve kterém bude vše, na co jste se chtěli sportovců zeptat. Ukážeme jejich zákulisí, a prozradíme, jací jsou. Někdy to na ně prozradí i jejich rodinní příslušníci,“ říká Václav Tittelbach.

Magazín SPORT STAR budou moderovat tři hvězdní moderátoři: olympijský vítěz, světový rekordman a moderátor Velkých Zpráv na Primě – Roman Šebrle.

S ním se bude střídat milovník a několikanásobný vítěz extrémních závodů a moderátor pořadu TOP STARu – Petr Vágner. „Nebudu pouze ve studiu, ale i v terénu. Extrémní závody a situaci mám rád, a proto mě diváci uvidí právě v různých extrémních sportovních situacích. Věřím, že SPORT STAR zaujme svými tématy a reportážemi co nejširší okruh diváků,“ říká Petr Vágner.

Tyto dva sportovce doplní žena, moderátorka Divošek a reportérka TOP STARu – Andrea Košťálová. „Chtěli bychom se podívat pod pokličku sportovcům, podívat se na jejich přípravu na výkon, nakouknout do šaten, všude, kam nás pustí. Sportovci jsou zatím nadšení,“ prozradila Andrea Košťálová.

Sledujte magazín SPORT STAR poprvé v neděli 9. září ve 21.30 na Primě.

SPORT STAR je také na Facebooku a nechybí ani na Instagramu

Pusťte si také reportáž o novém magazínu SPORT STAR na Primě:

Sdílejte článek