10 životních lekcí, které vás naučil Johnny Depp jako Střihoruký Edward

Bělostná pleť, vyděšený výraz a místo rukou špičaté nůžky. A přes bizarně temný nádech příběhů v něm najdete několik ponaučení o životě!

Malé monstrum s podivně pichlavýma očima je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve, než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě. Dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Brzy si získá uznání a obdiv svým střihačským uměním a kvůli své naivitě se stane obětí i několika rozněžnělých paniček z předměstí. Jenže jak už to chodí, jsou i lidé závistiví a zlí, jimž chlapcova obliba nedá spát, obzvláště když si všimnou náklonnosti, kterou chová k hezké dívce Kim (okouzlující Winona Ryder).

Mimochodem, víte, že tenhle film svedl Johnnyho Deppa a Winonu Ryder na pár let partnersky dohromady? Co vás Edward naučí o životě?

1) Lidé se bojí rozdílností. To však neznamená, že jste něco méně než oni.

2) Usmívejte se. Úsměv nic nestojí, krom toho tím naštvete velkou spoustu lidí!

3) Starejte se o sebe, ať si po třicítce můžete poděkovat.

4) Štěstí je přítomnost. Štestí je, když tančíte ve sněhu.

5) Obrattě svůj handicap ve výhodu.

6) Umět pravidla stolování se vám hodí vždycky.

7) Důvěra je základ vztahu.

8) Lásku si zaslouží každý.

9) Dělej to, co miluješ.

10) Neběhejte s nůžkami! :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.