Superbizár v Superchlapech: Mistr výmluv Slepička nesnáší vodu a její smrad

V neděli pokračování. Zatímco většina aktérů show Superchlapi šla po vyloučení Jirky Šedy ještě více do sebe, Jarda Slepička stále více vzdoruje. Svým negativistickým přístupem si už vypěstoval nenávist k plavání. Jak přiznává, když vidí vodu, má zkažený celý den. O morálce nemůže být řeč.

Vlasáč Jarda Slepička pomalu ale jistě začíná svým laxním přístupem k tréninku štvát ostatní v týmu. Trpělivost dochází i trenérům, kteří mu v uplynulém dílu dali pomyslný nůž na krk: jestli Jarda nezačne něco dělat, končí v show.

S odporem k vodě v bazénu má také velkou smůlu, protože Superchlapi na závěr show čeká triatlonový závod. Tedy závod s plaváním.

Podívejte se také na VIDEO PŘEDPREMIÉRU Jardy Slepičky. Více uvidíte už tuto neděli v dalším premiérovém dílu show Superchlapi ve 21.55 na Primě. Těšte se také na dvě velká překvapení!

Předpremiérové VIDEO: Jarda kašle na tým

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.