VIDEO Zlobivý Jarda: Včera striptér, pak v chládku, dnes osobní trenér a málem Superchlap

Do jediného seriálu, v němž od neděle můžete sledovat opravdové chlapy, sice Jaroslav Žák nepostoupil. Stojí ale rozhodně za představení. Jeho příběh je totiž tak trochu neuvěřitelný! A nezapomeňte pečlivě sledovat i další video. Bude i bleskový Jardův striptýz. Po 12 letech:-)

Jarda Žák (38) patřil při castingu do show od pohledu k těm výraznějším adeptům na Superchlapa. Jeho vypracované opálené tělo a bělostný úsměv nešly v tom davu „obyčejných“ chlapíků přehlédnout.

Osobně mě tento šťastně ženatý svalovec a táta dvou dětí zaujal i určitou plachostí až stydlivostí. Divné na chlapíkovi, který se hlásí do reality show. Co?

Více o nové reality show Superchlapi najdete TADY.Když jsme se mezi testováním fyzických zdatností přihlášených bavili o jeho postavě, vyšlo najevo, že se živí jako osobní trenér, ale že už měl i lepší tělo...

A pak to přišlo! ŠOK:Stal jsem se striptérem. Je to smutný, protože to člověka hrozně ovlivní. Mě to ovlivnilo asi na dvacet let,“ vypadlo následně z Jaroslava během pohovoru před kamerami přísného castingu. Tehdy si prý říkal Arnie a jeho řemeslo mu slušně vydělávalo.

A Jaroslav překvapil i další zmínkou o sobě. Už má prý za sebou i pořádnou životní lekci. Ne však za to, že se nechal okukovat za peníze. Před jedenácti lety přepadli s kamarádem několik čerpacích stanic. S pistolemi v rukou. "Došly mi peníze, které jsem měl rád,tak jsem si je šel prostě opatřit nedovoleným způsobem. A nebylo to jednou," říká s pohledem bezbraného kolouška dnes už naštěstí bývalý hazardní hráč. Za prohřešky si odpykal trest ve vězení.

Asi 12 let "to" už nedělá: Na napraveného Jaroslava se podívejte na našem videu z castingu.

(schneidy)

Premiéra interaktivní show Superchlapi začíná v neděli 1. května ve 21.30 na Primě. Tito chlapíci mají také hodně zajímavé příběhy!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.