VIDEOmedailonky II: Představení dalších 8 chlapíků do reality show Superchlapi

Ekluzivně pro vás máme dalších osm statečných, kteří prošli náročným sítem druhého kola velkého castingu. Uvidíte nakonec v televizi mistra jojo efektu nebo kluka, co si vystačí sám se sebou? A jak se vám líbí třeba urostlý vyhazovač na mateřské či aktivní "dědula"?

Na další se těšte opět za týden. Z delšího seznamu vybraných představujeme spravedlivě podle abecedy. Na obrazovce pak zdaleka neukážeme všechny.

Ze stovek odvážlivců přihlášených do ojedinělé show Superchlapi vzešlo pouze několik mužů, kteří si před kamerami prověří své možnosti, odolnost, smysl pro disciplínu.

Vše o show Superchlapi najdete na webu TADY

Někteří přišli sami, aby změnili svůj život, jiné přihlásili na casting rodinní příslušníci. Všichni nyní mají před sebou několikaměsíční tvrdý trénink, který je má připravit na náročný triatlonový závod – 2 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu.

Superchlapy trénuje opravdová autorita v oboru. Trenér Jan Vaněk se věnuje české triatlonové elitě a sám je špičkou ve svém oboru.

VIDEO MEDAILONKY – dalších osm

9. Jiří Šeda

10. Jiří Zeman

11. Jiří Zitka

12. Josef Hůrka

13. Luděk Vintr

14. Lukáš Boček

15. Lukáš Kubát

16. Martin Tomaschek

(schneidewind)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.