PREMIÉRA největší televizní seznamovací show Take me out . Třicet žen si vybírá svou lásku

Take me out (1) - upoutávka

Nejoblíbenější seznamovací show světa s velkolepou scénou má konečně svoji českou premiéru. Jak si pod dohledem Jakuba Prachaře a Milana Zimnýkovala povedou první tři česko-slovenští single muži před třicítkou dračic, které se neostýchají si vybírat? Dojde hned v prvním kole k odchodu na rande? Nepropásněte start Take me out!

Show Take me out si už ve světě připsala na své konto troje zásnuby, dvě svatby a dvě děti. Uvidíme, jaké "plody" budeme sklízet v našich končinách.

Take me out – to je seznamka plná sexy žen

O přízeň třiceti natěšených slečen ve studiu se v 1. dílu budou uchet tři nápadníci Mirek, Rišo a Vojta.

Na to, aby dívky rozhodly o budoucnosti přihlášených mužů v soutěži, mají jen pár okamžiků. Jsou odkázány na první dojem z nich. Hra je jednoduchá. Pokud se jim muž stojící naproti zalíbí, nechají světla u svých stolků zapnutá a vyvolený postoupí do dalšího kola. Když se jim ale z nějakého důvodu líbit nebude, světla zhasnou.

V této show není nouze o spoustu nekonečných invektiv, dobře trefených narážek i pochval, doplněněných o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží.

Český start Take me out si nenechte ujít od 14. září každý čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Čím déle ale muž vydrží procházet koly, tím více se o něm dámy dozvědí. Když se mu podaří úspěšně zdolat tři kola, karty se obrátí a začne si vybírat on.

Pokud nakonec jeho vyvolená není proti, dvojice jde na své první rande, na kterém opět nechybějí kamery.

SLEDUJTE STRÁNKY O SHOW a dozvíte se, jak rande dopadnou.

Seznamovací show Take Me Out společnosti FremantleMedia odstartovala v roce 2010 ve Velké Británii. Díky stále větší popularitě a milionům diváků má za sebou už 8 sérií. Formát dosud lokalizovalo už 34 zemí po celém světě včetně USA, Německa, Maďarska nebo Číny.

V Indonésii na úspěch show dokonce navázaly spin-off formáty jako Take Him Out či Celebrity Take Me Out. Slovenskou verzi show Take Me Out vysílá televize JOJ svým divákům už od září.

Moderátoři: Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval