Youtuber Freescoot balil holky na video s prstem ve své řiti. Zabralo?

TMO (5) – Freescoot balí holky na prst v řiti

Uhlazený klučina, který se uvedl v největší televizní seznamce Take me out jako Kuba „a to je zatím všechno, co o mě potřebujete vědět“, je slavný český youtuber. Jak uvidíte ve čtvrtek, žádná ze třiceti Češek a Slovenek ve studiu Jakuba Smreka (19), který si pracovně přezdívá Freescoot, ale nikdy neviděla. Když jim pustili jeho medailonek, úplně je odboural!

Obrovské popularitě se na internetu těší právě Freescootova videa s dívkou, která má přes oči čepici tak, že nevidí, kam právě strká svůj prst. Jednou ji vynalézavý Jakub nastaví vlastní řiť, jednou psí. Přes sto tisíc odběratelů jeho tvorba baví.

Nepochopený vtip?

Jakub Smrek je hvězdou. Ovšem pouze v youtuberském světě. V seznamovací show, kde ho žádná z třicítky dívek neznala, o něj rázem po zhlédnutí medailonku přestala většina stát.

Ve finále o Jakuba projevily zájem pouhé tři ženy – z nich inženýrce Zuzanitě svítil stolek jen proto, že byla z jeho prezentace v takovém šoku, že ho zapomněla zhasnout.

Jinak mazaná Zuzanita se po ukázkách ze života youtubera Freescoota zamyslela stejně trapně jako Simonka. Připomeňte si ten legendární okamžik.

Pro jednu medvídek, pro druhou vyplašený křeček

Pusťte si také, jak šelmy v seznamce vidí Jakuba.

Více uvidíte v dalším díle show Take me out ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!