Osm dětí na dva táty na plný úvazek. Ukočírují hladovou smečku?

Péče o malé děti znamená plné pracovní nasazení. V 5. premiérovém dílu reality show Táta na plný úvazek se v jednu chvíli sejde hned osm dítek. Počet tátů na jejich krocení a obstarání všech jejich potřeb při tom zůstává stále stejný - dva.

Jak to dopadne tentokrát, uvidíte v závěrečném díle stejnojmenné show televize Prima již v pondělí 19. prosince ve 21.35.

Dívejte se. Tento díl show Táta na plný úvazek rozhodně není o žádné idyle. Na obou stranách je totiž dětí jako smetí. Švagři Láďa z Tanvaldu a Martin z Velkých Hamrů mají každý 4 děti, a to rozhodně není málo. Obzvlášť v případě Martina je starost o dva páry dvojčat náročná. A zatímco v sychravém počasí budou tátové vytížení na plný úvazek, jejich ženy, sestry Dominika a Simona, si odpočinou na ostrově Kypr. Poradí si Láďa se všemi dvojčaty? Zvládne Martin chaotický režim svých dětí a velké nároky na úklid bytu, které má jeho žena?

Představení rodin 5. dílu

Vladimír Marek (31) žije s Dominikou Libánskou (29) v bytě 3+1 v Tanvaldu. Přestože mají spolu 4 děti, dvakrát dvojčata, nejsou manželé. Láďa jako řidič rozváží pečivo již od 2 hodin ráno. Přes den pak chodí na různé brigády, aby rodinu zaopatřil. Dominika tak na práci i děti Kristýnku (8), Natálii (8), Theodoru (7 měsíců) a Tobiáše (7 měsíců) zůstává sama. Láďa si nedovede ani představit, kolik starostí Dominika přes den má. On sám si totiž děti moc neužije.

Skladník Martin Fojt (31) a jeho žena Simona (33) žijí ve Velkých Hamrech v bytě 3+1 společně se syny Martinem (4), Ondřejem (10), Josefem (13) a dcerou Simonou (8). Zorganizovat život dětí není nic jednoduchého. Vstávání, škola, kroužky, večeře, uspávání… Navíc podle maminky pořádek prostě musí být. Vysavač a koště tak musí mít Martin každý den v ruce.

Děti mají stále hlad

Jak uvidíte, táta Láďa si tento fakt asi neuvědomil, když po odjezdu maminky pronesl, že mu začíná dovolená. Martin se naopak řídí heslem, rozděluj a panuj, dětem tak přidělí práci při pečení buchty. Láďa si zatím při dětech nevypil ještě ani teplé kafe a Martinovi zase pro samou práci vydrží pivo docela dlouho. Tátové si proto vymyslí společné nakupování, doufají, že si aspoň chvilku popovídají, jak to dělají jejich ženy. Láďa na tom i vydělá, protože Martin mu hlídá jedno z menších dvojčat, a navíc to víc ubrečené – Tobiáše.

Martin chce připravit jitrnice a jelítka, jak je dělá se Simonou. A pomoct mu má švagr Láďa, který dorazí i s dětmi. V nevelkém bytě tak bude ještě víc těsno. Na hlídání si tatínci proto pozvou raději kamarádku. Je možné, aby byl Láďa i přes starost o děti a domácnost znuděný, jak sám říká? Musí přece sprintovat, aby zajistil potřeby všech svých dětí. Zkouškou bude i společný výlet na chalupu, v balení a organizování výletů jsou přebornice jejich ženy. Jak to zvládnout oba tatínci a jejich dohromady osm dětí?

Sledujte jednotlivé epizody show Táta na plný úvazek klidně i online. Všechny je pro vás máme na webu Prima PLAY.

Podívejte se v předpremiéře, jaké nástrahy čekají na další dva táty na plný úvazek:

A další ukázka. První chvíle jenom s tátou:

A ještě jedno předpremiérové koupání:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.