V PŘEDPREMIÉŘE: Další dva hrdinové show Táta na plný úvazek fasují úkoly. Brnkačka?

V premiérovém dílu show se představí tátové ze severních Čech. Každodenní úkony, jako je kompletní péče o děti, vaření, praní, žehlení a úklid brali jako samozřejmé. Samozřejmé činnosti svých drahých poloviček. Podívejte se v předpremiéře, co je čeká a jak reagují na seznam úkolů.

V každém dílu nové show Táta na plný úvazek představujeme dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí.

Z manželů jsou najednou tátové na plný úvazek

Mají na starost domácnost i děti. Jak se se situací vypořádají? S partnerkami se radit nemohou, vzájemnou kamarádskou pomoc ale jistě ocení. Zapojí také pověstný mužský přístup a hlavně humor. Řešení nakonec vždycky najdou a s dětmi si užijí hodně zábavy. I když manželky po návratu očekávají i uklizenou domácnost… A co na to děti? Nebude se jim stýskat po maminkách?

Sledujte show Táta na plný úvazek již v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě.

V pondělní premiéře uvidíte:

V Jablonci nad Nisou žije rodina Hyškových. A nedaleko, v České Lípě, Vejvodovi. Maminky Jana a Šárka jsou sestry, rodiny tak k sobě mají blízko nejen sousední lokací.

To, že starost o rodinu ale není žádná dovolená, si jejich muži vyzkoušejí na vlastní kůži. Obě maminky se za poslední roky moc nevyspaly, a tak si potřebují odpočinout. Relax najdou na řeckém ostrově Rhodos. Jak si s dětmi, které jsou na maminkách hodně závislé, poradí po dobu šesti dnů.

Čtyřčlenná rodina Hyšků žije v paneláku v Jablonci nad Nisou

Tomáš (35) a Jana (31) vychovávají spolu Natálku, která je z předešlého vztahu Jany, a společného syna Sebastiána (skoro 2). Tomáš pracuje v telekomunikacích a je hlavně horolezec tělem i duší, snad tedy zvládne řešit každodenní domácí povinnosti i bez Jany. Horké chvilky mu ale připraví malý Sebastián, který v noci skoro nespí.

Doma chovají ještě agamu a bezsrstou krysu. Z obav o to, jak její manžel zvládne vše zorganizovat, sepsala mu Jana malou instruktáž. Podívejte se na 1. videu hned v úvodu článku, co na seznam úkolů Tomáš říká:

Jako řidič sanitky nemá druhý táta Jakub moc času, s jedinou dcerou si zejména hraje

Jakub Vejvoda (27) žije s partnerkou Šárkou Valentovou (26) a dcerou Vanesskou (18 měsíců) na panelovém sídlišti v České Lípě. Společnost jim doma dělá ještě kocour.

Po dobu nepřítomnosti své partnerky si ale dal za úkol především tři věci – odnaučit dcerku používat dudlík, zrušit sledování pohádek na tabletu u jídla a naučit malou spát celou noc ve své postýlce. Jakmile totiž dojde na jídlo a spaní, Vanesska vyžaduje pouze maminku.

Na dalším předpremiérovém videu uvidíte 3 úkoly pro tatínka Jakuba. Dobře si zapamatujte jeho reakce:-)

Sledujte show Táta na plný úvazek už v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.