V PŘEDPREMIÉŘE: Další dva hrdinové show Táta na plný úvazek fasují úkoly. Brnkačka?

V premiérovém dílu show se představí tátové ze severních Čech. Každodenní úkony, jako je kompletní péče o děti, vaření, praní, žehlení a úklid brali jako samozřejmé. Samozřejmé činnosti svých drahých poloviček. Podívejte se v předpremiéře, co je čeká a jak reagují na seznam úkolů.

V každém dílu nové show Táta na plný úvazek představujeme dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí.

Z manželů jsou najednou tátové na plný úvazek

Mají na starost domácnost i děti. Jak se se situací vypořádají? S partnerkami se radit nemohou, vzájemnou kamarádskou pomoc ale jistě ocení. Zapojí také pověstný mužský přístup a hlavně humor. Řešení nakonec vždycky najdou a s dětmi si užijí hodně zábavy. I když manželky po návratu očekávají i uklizenou domácnost… A co na to děti? Nebude se jim stýskat po maminkách?

Sledujte show Táta na plný úvazek již v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě.

V pondělní premiéře uvidíte:

V Jablonci nad Nisou žije rodina Hyškových. A nedaleko, v České Lípě, Vejvodovi. Maminky Jana a Šárka jsou sestry, rodiny tak k sobě mají blízko nejen sousední lokací.

To, že starost o rodinu ale není žádná dovolená, si jejich muži vyzkoušejí na vlastní kůži. Obě maminky se za poslední roky moc nevyspaly, a tak si potřebují odpočinout. Relax najdou na řeckém ostrově Rhodos. Jak si s dětmi, které jsou na maminkách hodně závislé, poradí po dobu šesti dnů.

Čtyřčlenná rodina Hyšků žije v paneláku v Jablonci nad Nisou

Tomáš (35) a Jana (31) vychovávají spolu Natálku, která je z předešlého vztahu Jany, a společného syna Sebastiána (skoro 2). Tomáš pracuje v telekomunikacích a je hlavně horolezec tělem i duší, snad tedy zvládne řešit každodenní domácí povinnosti i bez Jany. Horké chvilky mu ale připraví malý Sebastián, který v noci skoro nespí.

Doma chovají ještě agamu a bezsrstou krysu. Z obav o to, jak její manžel zvládne vše zorganizovat, sepsala mu Jana malou instruktáž. Podívejte se na 1. videu hned v úvodu článku, co na seznam úkolů Tomáš říká:

Jako řidič sanitky nemá druhý táta Jakub moc času, s jedinou dcerou si zejména hraje

Jakub Vejvoda (27) žije s partnerkou Šárkou Valentovou (26) a dcerou Vanesskou (18 měsíců) na panelovém sídlišti v České Lípě. Společnost jim doma dělá ještě kocour.

Po dobu nepřítomnosti své partnerky si ale dal za úkol především tři věci – odnaučit dcerku používat dudlík, zrušit sledování pohádek na tabletu u jídla a naučit malou spát celou noc ve své postýlce. Jakmile totiž dojde na jídlo a spaní, Vanesska vyžaduje pouze maminku.

Na dalším předpremiérovém videu uvidíte 3 úkoly pro tatínka Jakuba. Dobře si zapamatujte jeho reakce:-)

Sledujte show Táta na plný úvazek už v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.