VIDEO: Pusťte si v předpremiéře scény z dalšího dílu show Táta na plný úvazek

V pondělí nastupují na plný úvazek další dva tátové. Igor Petrovics (47) zůstává doma s pětiletým Viliamem a čtyřletou Viktorií. David Kouklík (23) bude pečovat o tříletou Terezku a devítiměsíční Elizabetu. Už nyní se můžete podívat na několik scén z dílu v předpremiéře. První je hned v úvodu.

Oba tatínci dobře vědí, že aby neposedné děti neobrátily byt vzhůru nohama, je třeba vytáhnout je ven a unavit je. Ve scéně v úvodu článku jste mohli vidět, kdo je z "venčení" unavenější:-) Tátové se ale nevzdávají a chystají se s dětmi ještě na koně, k vodě či na kolo.

Sledujte celou epizodu ze show Táta na plný úvazek již v pondělí 5. prosince ve 21.35 na Primě.

Na kole potřebuje každý den trénovat David, zatím stále student tělovýchovy a sportu, který při studiu zvládá ještě práci fitness trenéra a opraváře kol.

Dá se to zvládnout se dvěma malými dětmi? Jen vypravit se z domu mu trvá 2 hodiny. Podívejte se v předpremiéře na 2. VIDEU:

Další náročný den zkomplikuje nečekaná nemoc. Jako by se na obou stranách děti domluvily – Vilda i Terezka mají shodně teplotu 38,8. Společný výlet obou rodin se tak zdá být v nedohlednu. Jak zvládnou tatínci domácí klidový režim dětí? Níže další ukázka:

Do třetice se můžete podívat na úklidovou vychytávku tatínka Igora. Dítko vytírá, tatínek luxuje:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 10. 2023

Zpestřete si život spontánními aktivitami. Je čas vyrazit ven a užívat si více světa. Prozkoumejte věci, které jsou ve své podstatě jiné, než byste očekávali. Vyberte si zavřené dveře namísto otevřených.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.