Televize Prima začíná natáčet nový seriál Tátové na tahu

Jedny z hlavních rolí v chystaném seriálu Tátové na tahu ztvárňují herci Karel Dobrý a Petr Vaněk. Oba pánové měli v minulých dnech narozeniny. A tak se gratulovalo i přímo na place.

Petr Vaněk svému kolegovi v narážce na jeho příjmení popřál „milý Karle, já ti přeji, abys byl stále dobrý“. Mezi gratulanty nechyběla ani herečka Petra Vraspírová, která se v seriálu také objeví. „Péťo, Karle, já vám přeji podle mě to nejdůležitější. Spoustu lásky a spoustu zdraví…,“ popřála oběma půvabná blondýnka.

Kromě dortů dostal každý z oslavenců i malý dárek. Karel Dobrý před časem prozradil, že by mu radost udělala automatická pistole a o Petru Vaňkovi je známé, že miluje moře a surf – COOL slamák, žabky a sluneční brýle se tak určitě hodí.

Podívejte se ve fotogalerii, jak naši "Tátové na tahu" oslavovali narozeniny:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.