Jak připravit jídlo na party pro hodně lidí? Ukáže vám to Zdeněk Pohlreich v Teď vaří šéf

V neděli v 18 hodin vám Zdeněk Pohlreich na Primě ukáže, jak připravit jídlo na party pro hodně lidí, ale zároveň také, jak se z toho nezbláznit. Chce to si přece party především užít, ne?

Za televizi Prima Pořad, který úspěšně spojuje profesionalitu s domácí kuchyní. Zdeněk Pohlreich učí diváky připravovat celou řadu skvělých pokrmů a snaží se tak dokázat, že domácí vaření nemusí být žádná věda. Vždy však klade důraz na kvalitní suroviny a jejich čerstvost. Při vaření se i tentokrát tvůrci zaměřili na celé kompaktní menu. Zdeněk Pohlreich opět v každém díle připraví čtyř až pětichodové menu, které bude doplňovat drink, který se k servírovaným jídlům skvěle hodí a vhodně je tak doplňuje.

Vše o pořadu a recepty najdete na stránkách pořadu Teď vaří šéf!

Tentokrát se Zdeněk Pohlreich vrhne na menu, které je ideální, pokud chcete pohostit více lidí. A co je podle "šéfa" klíčové? Nebýt při podobné akci příliš ambiciózní, nevařit složitá a cenově náročná jídla a hlavně si vše dobře naplánujte, abyste si party pořádně užili!

Prohlédněte si fotogalerii:

Sdílejte článek
Štítky party recepty večírek Pohlreich hruškový koláč vaření

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.