Seriály a filmy

13. listopadu 2016 12:07

Zuzana Schneidewind

Na šéfově dalším menu si vybudujete závislost

Kuchyni Zdeňka Pohlreicha tentokrát provoní další pětice originálních receptů. Koukněte se na upoutávku v úvodu článku. Napadla by vás například kombinace pečeného květáku s avokádovým dresinkem?

Chutných zvláštností 8. premiérového dílu Teď vaří šéf! bude mnohem více.

Recept na fritatu s vejcem a ovčím sýrem patří k těm známějším. Pak ale šéf představí japonskou miso polévku se soba nudlemi nebo salát s uzenými kachními prsy se zdravou červenou řepou.

A dojde i na malý sladký zákusek v podobě jahodového koláčku.

Více uvidíte v úterním premiérovém dílu Teď vaří šéf!, který vysíláme ve 21.30 na Primě.

Všechny epizody, recepty a videonávody z pořadu najdete pohromadě na Primě PLAY.

Ještě více inspirace do kuchyně i samotných chuťových zážitků můžete čerpat už nyní v novém čísle časopisu Prima FRESH, který je od 16. 11. na stáncích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 7. 2025

Tento den je váš, Berani, tak si ho nenechte nikým vzít. Klíčem k úspěchu bude pustit se do plnění jakýchkoli cílů, kterých chcete dosáhnout. Neztrácejte čas přemýšlením o tom, jak přesně jich dosáhnete. Prostě začněte. První krok je nejdůležitější. Právě teď jste uzemněni, což vám pomůže lépe se zorientovat v tom, co potřebujete udělat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.