Seznamte se s neobvyklými pokrmy v Teď vaří šéf. Připraví je Zdeněk Pohlreich!

Oblíbená škola vaření Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem se vrátil na televizní obrazovky. Další díl premiérové řady odvysílá Prima již v neděli v 18.00 hodin. Zdeněk Pohlreich připraví porkmy, které obvykle v našich končinách nepřipravujeme. A je to škoda!

Za televizi Prima Pořad, který úspěšně spojuje profesionalitu s domácí kuchyní. Zdeněk Pohlreich učí diváky připravovat celou řadu skvělých pokrmů a snaží se tak dokázat, že domácí vaření nemusí být žádná věda. Vždy však klade důraz na kvalitní suroviny a jejich čerstvost. Při vaření se i tentokrát tvůrci zaměřili na celé kompaktní menu. Zdeněk Pohlreich opět v každém díle připraví čtyř až pětichodové menu, které bude doplňovat drink, který se k servírovaným jídlům skvěle hodí a vhodně je tak doplňuje.

Vše o pořadu a recepty najdete na stránkách pořadu Teď vaří šéf!

Zdeněk Pohlreich se tentokrát vydá do neobvylých vod. Vařit bude jídla zvláštní, pikantní a s celkovou energií, zkrátka takové pokrmy, které obvykle nevaříme. A přitom nás mohou skvěle chuťové obohatit.

Prohlédněte si fotogalerii:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.