V Teď vaří šéf to Zdeněk Pohlreich rozjede s pořádnou flákotou. Sledujte nedělní masové menu!

Oblíbená škola vaření Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem se vrátil na televizní obrazovky. Další díl premiérové řady odvysílá Prima již v neděli v 18.00 hodin a vařit bude Zdeněk pro všechny milovníky masa!

Za televizi Prima Pořad, který úspěšně spojuje profesionalitu s domácí kuchyní. Zdeněk Pohlreich učí diváky připravovat celou řadu skvělých pokrmů a snaží se tak dokázat, že domácí vaření nemusí být žádná věda. Vždy však klade důraz na kvalitní suroviny a jejich čerstvost. Při vaření se i tentokrát tvůrci zaměřili na celé kompaktní menu. Zdeněk Pohlreich opět v každém díle připraví čtyř až pětichodové menu, které bude doplňovat drink, který se k servírovaným jídlům skvěle hodí a vhodně je tak doplňuje.

Vše o pořadu a recepty najdete na stránkách pořadu Teď vaří šéf!

Zdeněk Pohlreich propočítal, že už v pořadu byly všechny možné typy menu, ale jediné, které zatím nepřipravoval, je masové. V neděli se tedy bude dělat telecí terina, vietnamská polévka s vepřovým bůčkem, steak, vepřové ledvinky na paprice a těstoviny z ragout z telecího masa.

Prohlédněte si fotogalerii:

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.