Řekli byste herečce z Trpělivého vraha čtyřicet sedm let? Zahrála si i v seriálu Xena!

Nedělní večer vás na Prima LOVE provede americkým thrillerem Trpělivý vrah. V něm bude hrát hlavní roli herečka Victoria Pratt, která pravděpodobně vlastní stroj času. Řekli byste jí čtyřicet sedm let? Herečku znáte jako jednu z hlavních amazonek z úspěšného seriálu Xena.

V neděli na Prima LOVE ve 20.15 uvidíte americký thriller s názvem Trpělivý vrah. O čem snímek je?

Victoria je úspěšná terapeutka, která navíc píše bestsellery. Chodí s krásným a úspěšným Jasonem, na kterého ale nemá kvůli své kariéře moc času. Jejím oblíbeným klientem je Derek, který trpí obsedantně kompulzivní poruchou, na které s Victorií pracují a daří se jim nemoc zvládat. V té době Victoria přijímá novou klientku, Blaire Bennettová má problémy se zlým snem, který se jí vrací každou noc, ale ona si ho vlastně nepamatuje. Victoria tedy vyzkouší hypnózu a odhalí, že Blaire ve snu vidí, jak někoho zabila. Victoria ví, že se nic takového nestalo. O všem se radí s bývalým kolegou Edmundem, který už ale od hypnózy ustoupil. V minulosti totiž Victoria léčila jednoho muže hypnózou, ale celé to skončilo jeho sebevraždou. Tehdy Victoria přestala s Edmundem pracovat i chodit. Edmund má teď o Victorii strach, protože ví, že si pouští pacienty příliš k tělu.

Jak to dopadne s Victorií, se dozvíte už tuto neděli. Teď se pojďme podívat na její představitelku, která nejspíš nezná pojem stárnutí.

Victoria Pratt si zahrála v seriálu Xena

Role amazonky v Xeně nebyla daleko od pravdy

Jedna z nejdůležitějších rolí Victorie Pratt byla prokazatelně role bojovné amazonky Kayne, úhlavní nepřítelkyně Xeny ve stejnojmenném seriálu.Victorii se samozřejmě nevyhlo natáčení bojových scén a v rámci seriálu musela podstoupit mnoho tréninků.

Jenže tato blondýna ve světě sportu není rozhodně žádným nováčkem. Kanaďanka narozená v Ontariu vystudovala kinezologii, věnovala se fitness a zdravé výživě. Na jejím těle to bylo vidět, takže role amazonky zajisté přišla vhod. A doteď z takové zkušenosti čerpá, stačí se na ni jen podívat. Victoria je aktivní celý život.

Ačkoliv se už od studií objevovala pravidelně jako herečka vedlejších rolí, herectví se začala naplno věnovat až od roku 2004. Hraní ve filmech Victoria momentálně úspěšně kombinuje s hostováním v různých seriálech jako je Posel ztracených duší, Kriminálka Las Vegas, Námořní vyšetřovací služba nebo Castle na zabití.

Podívejte se na thriller Trpělivý vrah ve 20.15 již tuto neděli!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.