Už dost, šéfe! Pusťte si online, jak Šéf Pohlreich řádil jako revizor

Připomeňte si, jak se respektovaný šéfkuchař vracel na místo činu. Tentokrát v roli revizora. Během šesti dílů série Už dost, šéfe! vás Zdeněk Pohlreich zavedl do dvanácti vybraných restaurací, v nichž se před časem natáčelo pět sérií Ano, šéfe. V některých se nestačil divit, co se tam změnilo.

Oblíbené návraty Zdeňka Pohlreicha můžete sledovat online na iprima.cz pod názvem pořadu. Najdete zde i mnoho bonusů a receptů.

V cyklu Už dost, šéfe! se těšte také na zajímavé lidské osudy. Koho návštěva šéfa posílila? Jak uvidíte, někteří majitelé si otevřeli novou restauraci jinde a dělají stejné chyby. Některé podniky změnily od natáčení Ano, šéfe! majitele, v jiných byl zase komplet vyměněn personál. A došlo i na přehodnocení udělených (nebo neudělených) hvězd!

Věříte v dobrou gastronomii v Česku? Misionář Zdeněk ano.

Připomeňme, že pořadu Už dost, šéfe! předcházela show Ano, šéfe! Během pěti odvysílaných cyklů se stala mimořádně populárním TV formátem, který si získal uznání jak u odborné gastronomické komunity, tak u široké veřejnosti. V rámci České republiky, kde bylo povědomí o gastronomické kultuře v období komunismu přerušeno a potlačeno, plnil formát doslova edukativní roli – kromě názorných příkladů, jak pokrmy připravovat a jak vůbec provozovat restaurační byznys, učil mimo jiné diváka, co má vlastně v restauracích požadovat. V tomto ohledu plnil doslova misionářskou činnost na poli gastronomie.

Připomeňte si top hříchy pro Zdeňka Pohlreicha.

Mazlík: Že šéf není zase takový "pes", se můžete přesvědčit v extra záběrech, které v tv nebyly.

Do podniků, které uznávaný šéf navštívil, jsme se vypravili také. Můžete sami ochutnat, jak se v nich vaří. Tady je pár receptů od tamních šéfkuchařů.

Po pštrosech z Brna trocha zvěřiny z Vysočiny.

A co něco sladkého?

(Zuzana Schneidewind)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.