Bídná smrt VIP v lesku diamantů a nečekané obvinění

V dalším dílu detektivního seriálu V.I.P. vraždy se vyšetřuje loupežná vražda oblíbené herečky Boháčové. Detektiva Berana a spisovatelku Klaudii zavede případ do společnosti umělců a nóbl lidí, kteří se na společenských akcích rádi blýsknou – především svými šperky a diamanty...

Mezi obdivovateli drahých kamenů jsou ovšem nejrůznější typy lidí, a tak se okruh podezřelých z vraždy herečky Boháčové rozšiřuje nejen na přátele zabité herecké legendy, ale také na její příbuzné. Příležitost totiž dělá nejen zloděje ale i vraha, a stejně tak z ostříleného detektiva může udělat i zdatného tanečníka a zábavného společníka.

Na další epizodu seriálu V.I.P. vraždy se těšte zase ve čtvrtek ve 20.15 na Primě

A tak zatímco si vrah tipuje další zámožnou oběť, které by ulehčil od drahých šperků, Klaudie se snaží s Beranem držet nejen taneční krok, ale také ho přemluvit, aby začal chodit na nařízené psychologické přednášky. Dokážou při tom ale najít také vraha slavné herečky?

V tomto díle se potkalo hned několik známých celebrit.

Epizody oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy můžete sledovat i online na iprima.cz

Prohlédněte si je v galerii.

Tato akce se Klaudii povedla. Připomeňte si, jak zasáhla proti "vetřelci":-)

Podobné články

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.