26. dubna 2018 10:34

Zuzana Schneidewind

Další případ seriálu V.I.P. vraždy? Bez špetky romantiky

Spisovatelka erotických románů je uškrcena. Podezření padá na bezpočet jejích nažhavených milenců. Naši kriminalistou budou mít opět hodně práce. A dokážou před Klaudií utajit skutečné důvody, proč ji zvou k případům? Čeho byla Klaudie svědkyně, co všechno ví a pro koho je tak moc důležitá? To uvidíte v dalším premiérovém díle detektivního seriálu V.I.P. vraždy v sobotu ve 20.15 na Primě.

Náruživá spisovatelka erotických románů je nalezena uškrcená v parku. Jak se záhy ukáže, mezi podezřelými nejsou jen její milenci, ale také na jejího ušlápnutého manžela a slavnou tchyni, vyhlášenou odbornici na šlechtění růží a květin.

Klaudie je zpět v týmu a opět se spolu s detektivy horlivě pouští do objasňování zločinu, což se ani trochu nelíbí šéfovi kriminálky Sochorovi a jeho chování znepokojivě nahrává podezření o jeho napojení na podsvětí.

Podívejte se na upoutávku na sobotní V.I.P. vraždy:

Vyšetřování komplikovaného případu policii vede přes stránky erotikou nabitých románů, záplavy romantických květin až k rozpálené výhni kovárny a je jen otázkou času, kdy zrzavý pachatel znovu zaútočí. Kdo nebude mít tentokrát na růžích ustláno a kdo by měl trochu uklidnit svou matku?

Dívejte se na V.I.P. vraždy v sobotu ve 20.15 na Primě.

V epizodních rolích se tentokrát můžete těšit na Janu Synkovou, Milenu Steinmasslovou, Jiřího Racka, Dianu Šoltýsovou a Ondřeje Volejníka.

Detektivní seriál (2017). Hrají S. Norisová, P. Děrgel, J. Dvořák, M. Vladyka, J. Révai, M. Myšička, J. Hána, J. Stryková, D. Morávková, J. Škvrna, M. Steinmasslová, J. Sedláčková, T. Měcháček, R. Zach a další. Režie J. Bártů


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.