Janda ostře vyjíždí na Berana. Záporák, nebo pan Spravedlivý?

Asi vám v seriálu V.I.P. vraždy neuniklo, že Ivan Janda od začátku nováčka oddělení Berana moc nemusí. Mezi těmito dvěma hochy to vře už dlouho. S desátým případem, který v seriálu V.I.P. vraždy uvidíte v úterý, tahle pomyslná sopka bouchne. Konečně!?

Podívejte se na videu na scénu, v níž se Janda do Berana naveze. Vypadá to, že komisaře už nikdo nezastaví. A co myslíte, sklopí Beran před starším kolegou uši a couvne?

Celou epizodu z detektivního seriálu V.I.P. vraždy uvidíte zase v úterý ve 20.15 na Primě

O co v ní půjde? Mordpartu čeká vyšetřování podivného nálezu na golfovém hřišti. Leží tam zahrabaná useknutá hlava známého komika Pánka.Popraven byl mečem jako ve středověku. Důvod k jeho vraždě a pomstě měly nejen známé tváře, které Pánek zesměšňoval ve svém televizním pořadu, ale motivem mohly být i jeho dluhy a honba za pokladem.

Tady se ještě podívejte na Petra Vondráčka v roli golfisty:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.