Jandova bejvalka je hodně dominantní. Vitázková a Révai si šli po krku

Po delší době se na obrazovkách televize Prima opět objeví šarmantní a oblíbená herečka Pavla Vitázková. Tentokrát ztvární roli bývalé manželky Jana Révaie, který ve V.I.P. vraždách hraje policistu Ivana Jandu. Těšte se na ně v dalším případu ze seriálu V.I.P. vraždy v sobotu ve 20.15 na Primě.

Jan Révai alias policista Ivan Janda se může těšit na nepříliš příjemné překvapení – jednoho dne se totiž nečekaně objeví jeho bývalá manželka-lékařka se synem, kteří žijí v Anglii. Janda je velký sportovec, a tak nerad vidí svého syna, jak většinu času tráví nad telefonem nebo počítačem, je to pro něho jedno velké zklamání. Je také zcela jasné, že syn k němu nemá žádný vztah. Hrozícím konfliktem pak jiskří scény mezi Janem Révaiem a jeho bývalou ženou, kterou hraje Pavla Vitázková. „Ona je hodně dominantní a v její blízkosti je najednou on ten podřízený. Řekl bych, že tohle všechno detektiva hodně polidští,“ říká představitel Jandy Jan Révai.

K otcovství se nestavěl moc pěkně

„Jsem jeho bejvalka, se kterou má devítiletého syna. Ke svému otcovství se nestavěl moc pěkně, takže to teď řešíme. Je docela fajn, že je v seriálu ukázáno, že tihle dva se rozejít opravdu museli. Nicméně i tak to mezi nimi hodně jiskří!“ poodhaluje herečka svou úlohu a dodává, že se s Honzou Révaiem na place vlastně jen hádali. „Smíření tam je snad jen ve dvou obrazech, ale musím říct, že se to hádání hrálo hezky,“ říká herečka, ale ihned s úsměvem dodává, že mimo kamery se naopak s Honzou jen smáli a společné natáčení si velmi užili.

Podívejte se na Jandu s rodinou už nyní v ukázce ze sobotního dílu:

Odvysílané díly 2. řady a všech 15 epizod z 1. řady V.I.P. vražd najdete na stránkách pořadu

Mladý detektiv Tomáš Beran (Patrik Děrgel) versus Klaudie Wolfová, známá spisovatelka kriminálních románů


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.