Patrik Děrgel a Soňa Norisová opět spolu! Natáčí se II. řada vašeho oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy

Pokud mezi vaše oblíbené seriály patřily V.I.P. vraždy, kde hlavní roli ztvárnili Soňa Norisová a Patrik Děrgel, máme pro vás tu nejlepší zprávu! Vtipně neslučitelná dvojka opět vyrazí na Primě řešit nové případy vražd VIP. Právě se natáčí II. řada detektivního seriálu a vy se už nyní podívejte do zákulisí v reportáži z našeho Top Star magazínu.

Napínavý ale odlehčený způsob vyprávění detektivek je bez potoků krve, neplýtvá akcí. Seriál V.I.P. vraždy spíš naznačuje a nechává diváka přemýšlet spolu s hlavními hrdiny.

Připomeňte si tuto až výjimečně nesourodou ústřední dvojici, vzešlou z per autorek vydařeného scénáře k seriálu V.I.P. vraždy – sester Bártů.

Jak můžete vidět v I. řadě, kterou pro vás stále máme online, vlastně od prvního momentu jsou tihle dva v protikladu, místy díky rozdílnostem opravdu vtipným.

Mladý detektiv Tomáš Beran (Patrik Děrgel) versus Klaudie Wolfová (Soňa Norisová), známá spisovatelka kriminálních románů. Oba před sebou skrývají tajemství o své minulosti a nechtějí tomu druhému odkrýt nic o sobě a ze svého soukromí.

ONA vs. ON PŘEHLEDNĚ:

  • ona je spisovatelka – on je policista
  • ona je amatér – on je profesionál
  • ona je zábavná – on je suchar
  • ona je bohatá – on je chudý
  • ona je vzdělaná intelektuálka – on je pracovitý zaměstnanec
  • ona je z vyšší společnosti – on je obyčejný z lidu
  • ona má konexe – on má postupy
  • ona středního věku – on mladý
  • ona protřelá životem – on protřelý případy
  • ona zapojuje fantazii – on se drží faktů

Komisař Tomáš Beran se představuje:

Jsou si vlastně přiděleni samotným šéfem mordparty. Klaudie se s ním dlouhá léta zná, takže jí umožní hledat inspiraci pro svůj nový román přímo v terénu. Přidělí ji právě mladému komisaři Beranovi, který je na oddělení vražd nejmladší a neustále hasí nějaké své průšvihy. Nového "parťáka" považuje tak trochu jako trest a pevně věří, že zvídavou Klaudii to na policii brzy přestane bavit a on se jí zbaví. Jenže ji to v terénu nesmírně baví a do všeho ráda mluví, plete se do vyšetřování a nabízí policii své teorie a řešení případů z pohledu spisovatelky.

Známá spisovatelka Klaudie Wolfová se představuje:

Co díl V.I.P. vražd, to známá tvář nejen televize Prima

Duo Wolfová Beran doplňují členové mordparty, které ztvárňují excelentní herci Jiří Dvořák, Miroslav Vladyka, Jan Révai, Jana Stryková, Martin Myšička, Tomáš Měcháček, Jiří Hána. Hostujícími hvězdami seriálu jsou Ladislav Frej a Milan Kňažko.

V každém díle se diváci také mohou těšit na veřejně známé tváře, které si mnohdy zahrají samy sebe. V prvním díle si spisovatelka Klaudie Wolfová přizve jako kmotra své další knihy s názvem Nad propastí svého dlouholetého kamaráda moderátora Karla Voříška.

Toto by vás mohlo k V.I.P vraždám také zajímat:

Zuzana Schneidewind

Mladý detektiv Tomáš Beran (Patrik Děrgel) versus Klaudie Wolfová, známá spisovatelka kriminálních románů


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.