Předpremiéra: Ženské zbraně jsou nevyzpytatelné. Takto Klaudie útočí na kriminálníka

Že má spisovatelka Klaudie Wolfová ostré lokty, jste si už asi všimli. V dalším detektivním příběhu oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy tato dáma ukáže, že si poradí i s kriminálním živlem. Když jde o rychlou akci, umí navíc improvizovat, co se týče zbraní. Podívejte se na ni v předpremiéře na VIDEU.

V nedělním premiérovém dílu bude Klaudie a komisař Beran vyšetřovat loupežnou vraždu oblíbené herečky Boháčové. Pátrání dvojici zavede do společnosti umělců a nóbl lidí, kteří se na společenských akcích rádi blýsknou především svými šperky a diamanty.

V.I.P. vraždy začínají v neděli ve 20.15 na Primě. Odvysílané epizody si pak můžete pustit také online na webu Prima PLAY

Tento díl bude plný VIP tváří. Koukněte se na ně v galerii.

Sdílejte článek
Štítky diamant

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.