Reportér Krimi zpráv našel mrtvolu a stal se hercem. V seriálu V.I.P. vraždy

Jaroslav Kasnar si svou první seriálovou roli užíval naplno. Aby taky ne, herecké ambice má už od dětství. A jak to Jardovi šlo? „To musí posoudit diváci, jak mi to šlo. Já tedy doufám, že jsem to nezkazil. Stát před kamerou jako herec byl vždycky můj sen, takže se mi splnil dětský sen.“

Na place se náš kolega setkal s ústřední postavou seriálu detektivem Beranem, tedy v civilu sympatickým Patrikem Děrgelem. „Je to vždycky takové oživení. Mně se líbí, jak jsou ti lidé vždycky nervózní, aby mi to nezkazili, a přitom to většinou zkazím já,“ říká herec se smíchem.

Přečtěte si dále také rozhovor s Jardou Kasnarem, nedělní hvězdou 13. epizody V.I.P. zprávy:

Vy jste zahrál situaci, kterou v reálu díky práci také zažíváte. Zahrál jste sám sebe?

Naštěstí situaci, kdy bych našel mrtvolu jsem ještě nezažil. Tam to tedy bylo opravdu zahrané - v jiných vstupech, kdy jsem byl jako reportér jsem opravdu "hrál" sám sebe. Mluvil jsem tak jako při natáčení reportáže, aby to bylo pro diváka uvěřitelné.

Měl jste někdy herecké ambice?

Herecké ambice jsem měl - dokonce jsem dělal i přijímačky na DAMU a věnoval jsem se amatérskému divadlu.

Díváte se na detektivky nebo kriminálky?

Na detektivky se dívám - možná je to trochu profesionální deformace, kdy srovnávám natočený příběh s realitou. Díky práci vím, jak některé věci chodí a proto se mi třeba líbí i V.I.P Vraždy

Pokud by vás opět nějaká produkce oslovila, abyste si přišel zahrát nějakou roli podobného typu, přijal byste to znovu?

Pokud by byla příležitost a přišla by nabídka od nějaké produkce tak bych si rád určitě znovu zahrál a nemusela by to být jen role reportéra.

Máte na Primě nějaký oblíbený pořad?

Oblíbených pořadů v rámci FTV Prima je hodně. Pochopitelně to je zpravodajství. Určitě to jsou V.I.P. vraždy, Ano, Šéfe! a nebo teď Ohnivé kuře. Ovšem přiznávám, že ne vždy stíhám všechny epizody :-)

(Pavla Freij)

Ve vašem oblíbeném seriálu už hrály i další známé tváře z obrazovky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.