ROZHOVOR Na oddělení vražd se objeví Beranova ex. Brutální Lada!

V nedělní epizodě se představuje nová postava. Herečka Veronika Petrová ve Vraždách překvapí komisaře Berana jako jeho expřítelkyně Lada Kroftová. Na oddělení vražd, kde Beran nyní působí, byla vyslána ze „zásahovky“ na pomoc s řešením případu, spojeného s bojem proti organizovanému zločinu.

Na první pohled tak sice pohledná mladá žena s dlouhou hřívou a v lodičkách na vysokých podpatcích nevypadá, ale na ostré zásahy i zacházení je v podstatě školená expertka.

Další premiérový díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy sledujte v neděli večer na Primě. Začínáme ve 20.15

A jak nám prozradila v zákulisí, ani ve skutečnosti není představitelka Lady žádná křehotinka. Staňte se fanouškem VIP vražd a budete rovnou u zdroje novinek. Více zajímavostí ze zákulisí najdete na FB pořadu. Profil najdete tady. Veronika Petrová, kterou jste na Primě mohli vidět například v seriálech Vinaři či Ošklivka Katka, se loni v červnu přihlásila do reality show na výcvik sebeobrany Krav Maga v Izraeli. Konkurz vyhrála a v srpnu tento tvrdý výcvik podstoupila.

Role akční agentky ve V.I.P. vraždách je pro mladou herečku splněným snem, jak říká. Pusťte si více o její postavě i o ní na VIDEU.

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky seriál expřítelkyně

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.