Scenáristické pasti na Soňu Norisovou. Od premiéry II. řady seriálu V.I.P. vraždy herečku nešetří

V.I.P. vraždy 2 (1) - Superžena

Viděli jste premiérový díl II. řady krmiseriálu V.I.P. vraždy? Díky fantaziím své hrdinky musela herečka Soňa Norisová natáčet třeba pod vodou nebo unesená a svázaná. Jak na natáčení vzpomíná představitelka zvídavé spisovatelky Klaudie Wolfové?

Soňa Norisová coby spisovatelka Klaudie Wolfová i tentokrát cupitá na podpatcích po boku mladého detektiva Tomáše Berana, nově ovšem scenáristky v seriálu zhmotnily i její fantazie.

Premiérový díl II. řady si můžete pustit online na iPrima.cz

„Já to mám ráda a užívám si to. Ne že bych byla nějaký masochista, to ne, ale vždy, když se točí takhle extrémní situace, tak člověk ani nemusí moc hrát a jde to samo. Dokonce jsem kdysi chtěla být kaskadérkou a byla jsem v klubu, který je sdružoval, nevydržela jsem tam dlouho, ale nebojím se a myslím, že jsem docela fyzicky schopná. Kdo se ale bojí, je většinou produkce, a ne všechno mi dovolí. Což chápu, protože kdyby si herečka ublížila, nemohl by se film dotočit,“ říká herečka.

Hned v premiérovém dílu jste viděli Soňu, jak ji málem srazilo auto, ale i podvodní scény z bazénu s ledovou vodou. Když se tyto scény natáčely, hercům, jak prozrazuje herečka, počasí moc nepřálo.

VIDEO Tvrdé procitnutí ze sna

„Točilo se ve studeném bazénu, měla jsem sice neopren, ale i tak mi zima zalezla všude a nebylo to příjemné. Točili jsme v létě, ale zrovna ten den se velmi ochladilo. A ještě vydržet pod vodou, abych hned nevyplavala nahoru, to bylo komplikované,“ vzpomíná Soňa.

"Druhá série je skvělá. Klaudie se zasní, a pak se dějí věci. Skvěle to ty detektivky odlehčí, už když jsem četl scénář, tak jsem se moc pobavil,“ říká Patrik Děrgel.

O tomto Patrik mluví:

VIDEO Fantazie, nebo realita? Tohle vypadá na velkou lásku Berana s Klaudií? Věříte?

Další premiérový díl seriálu V.I.P. vraždy uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek