V krimi V.I.P. vraždy řádí nejen vrah! Sledujte oddechovou detektivku Bez hlavy

Během vyšetřování dalšího případu seriálu V.I.P. vraždy se na oddělení nečekaně objeví majorka Drexlerová (D. Morávková) z generální inspekce. Prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu. Návštěva to bude nepříjemná. Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě.

Na golfovém hřišti se najde useknutá hlava známého komika Pánka. Po ohledání vychází najevo, že byl popraven mečem jako ve středověku. K jeho vraždě mělo důvod hned několik osob. Pánek mnohdy zesměšňoval ve svém televizním pořadu nejednu celebritu. Motivem činu mohly být ale i jeho dluhy a honba za pokladem.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií začnou prověřovat členy prominentního golfového klubu, narazí na obchod se starožitnostmi, na hledače pokladů a vzácných mincí, ale také na podivnou sektu praktikující archaické rituály.

Komisaře Berana musí na případu zastoupit detektiv Janda a Klaudie začíná postupně chápat, že hledaný námět na svou novou knihu má celou dobu před sebou v podobě Beranova průšvihu.

Najde nakonec Klaudie tu správnou inspiraci dřív, než nenápadný pachatel začne znovu bezhlavě vraždit?

Sledujte krimiseriál V.I.P. vraždy v neděli ve 20.15 na Primě.

V 10. dílu uvidíte také herce Petra Vondráčka. V epizodní roli instruktora golfu:

Robert Nebřenský si ve Vraždách zahrál podezřelého starožitníka:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.