VIDEO 1. seriálová klapka klapla. Vraždíme s úsměvem

Bez tradiční oslavy klapnutí první klapky by si snad ani žádný z filmařů nedovolil natáčet. A tak než se tým mordparty z nových detektivek vypravil lovit do vod VIP vrahy, odskočili si všichni přímo z placu připít. Jak tato symbolická sláva vypadala, se podívejte na VIDEU a ve fotogalerii.

Na šťastné natáčení i zájem televizních diváků originálního seriálu V.I.P. vraždy si během příjemné neformální oslavy připili autorky seriálu – sestry Bártů, herci i celý filmový štáb se zástupci programové tvorby FTV Prima v čele s generálním ředitelem televize Markem Singerem.

Nový detektivní seriál V.I.P. vraždy začíná v neděli 7. února ve 20.15 na Primě

Společně pak zakrojili do slavnostního dortu, jemuž místo třešničky stylově dominovala policejní pistole. Také k nakousnutí, samozřejmě:-)

A co dál? Příjemné chvilky a úsměvy vystřídala zase tvrdá práce, na jejíž výsledek se můžete těšit. Natáčení trvalo celé loňské léto. Na scénáři se pracovalo celý rok.

Tady malá ochutnávka ze seriálové novinky:

Na koho z herců se v seriálu V.I.P. vraždy můžete ještě těšit, představujeme v dalším článku.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.